Steroid Satın Almak

Steroid Satın Almak

Günümüz toplumların da insanlar rutin bir çalışma temposu içerisinde olmakla beraber aynı rutinlik içerisinde beslenmektedirler. Bu durağan yaşam tarzı insanların kilo almasına ve sağlıksız bir vücuda sahip olmasına sebep olmaktadır. Hal böyle olunca insanlar fazla kilolarından kurtulmak, zayıflamak ve fit görünmek için spor salonlarına akın etmektedirler.

Sadece spor salonuna gitmekle işin bitmeyeceğinin bilinmesi üzerine beslenme ve diyet üzerine de yoğunlaşan insanlar bu noktada diyetisyen , spor salonu hocası ve antrenman arasında gidip gelmektedir. Peki bu yeterli olacak mıdır istediğimiz git vücuda kavuşmak ve kilo verip sağlıklı bir birey olabilmek için. Tabi ki hayır maalesef. Peki bu durumda ne yapmamız gerekmektedir. Öncelikle diyet ve spor ikilisinin arasında ki o önce uyumu yakalamak zorundayız.

En önemli noktalardan bir tanesi de  bu. Sonra ki adımlardan bir tanesi takviye ürünler. Bu ürünler protein tozu, bcaa, creatin ve steroidler. Bunların ne işe yaradığını sorduğunuzu biliyoruz. Bilindiği üzere kasların temel yapı taşı proteinlerdir. Egzersiz esnasında strese uğrayan kas hücreleri arasında hasarlar meydana gelmektedir. Ardından vücut bu hasarları onarabilmek adına Protein sentezi yapmaya başlar. Üretilen proteinler yeni kas hücrelerini meydana getirir ve böylece kas kütlesi ve hacmi artmış olur. Bu durumdan da anlaşılabileceği üzere protein çok önemli bir unsur olmakla beraber, kaslarda ki hasar ve yıkımın miktarı da bir diğer önemli husustur. Peki bizim için en etkili olacak olan takviye ürün hangisidir diye soracak olursanız cevabımız tabi ki de steroidlerdir.

Steroid nedir ? Steroid temel erkeklik hormonu olan testesteron hormonun seviyesini sentetik olarak artırıp kasların uyarılması ve büyümesini, güç kazanımını ve antrenmandan alınacak verimi maksimum seviyesine çıkaran sentetik bir üründür. Peki nasıl temin edebiliriz steroidleri. Bunun birden fazla yolu bulunmaktadır. Mesela eczaneler ve güvenilir internet siteleri başlıca temin etme yerleridir.

Steroid Ne Kadar Etkilidir?

Fiziksel güç gerektiren ağır antrenmanlar ve yoğun çalışmalar sonucunda istenilen estetik vücut oluşmasını sağlamak isteyenlerin takviye ürünler kullanması gerektiğini söylemiştik zaten. Ve bunların en başlıca olanının steroid olması da dikkat çekmektedir. Steroidlerin bu kadar ön plana çıkması bir tesadüf değildir. En iyi antrenman ve beslenmeyle beraber bile olsa takviye ürün kullanmayan bir vücut sınırlarının maalesef ki çok ötesine geçemeyecek ve istenilen, hayal edilen o estetik elde edilemeyecektir.

Ama steroid gibi destekleyici ve tesirli ürünler sizleri emin adımlarla ve daha kısa sürede beklentilerinizin çok ötesinde bir vücuda doğru adım adım ilerleyebilirsiniz. Steroidin etkisinden bahsedecek olursak; asıl olayı testesteron hormon seviyesini düzenlemek ve artırmak olan steroidler uygun dozaj ve miktarda kullanıldığında çok güçlü ve yerinde bir etki ederek sizleri başarıya hızlı bir şekilde götürecektir.

Steroid Kullanmak Zararlı mı?

Steroidler yapısal olarak kimyasal ürünler oldukları İçin diğer doğal ürünlere göre doğru dozaj ve miktar da bilinçsizce kullanıldığında ciddi zararlara sebebiyet verebilmektedir. Çoğu kişi kısa yolda spor yapmadan, dengeli beslenmeden antrenmansız bir şekilde, direk steroid alarak hayalindeki vücuda kavuşmak istemektedir. Ama bilmeleri gereken bir şey var ki, bu bir süreç, tıpkı aldığımız diğer ilaçlar gibi yemek yemeden direk ilaç alamazsın, bu da tıpkı öyle gerekli çabayı göstermeden spor yapmadan dengeli beslenmeden alınacak bir şey değil ne yazık ki.

Özellikle steroid amacına ve kişinin vücuduna uygun olarak kullanılmadığında, kalp ve damar sağlığını bozabilir, kan basıncını yükseltebilir, vücuttaki arterlere zarar vererek kanın pıhtılaşmasına sebep olabilir. Daha da kötüsü kalp krizi riskini yükseltip felce de sebep olabilir. Ayrıca kullananların cildini de bozabilir. Ayrıca erkeklerde bilinçsiz ve aşırı kullanımda testislerin küçülmesi ve sperm üretiminin azalmasıyla kısırlığa hatta daha kötüsü testis kanserine yol açabilir. Buna ek olarak erkekler de göğüs büyümesi ve kellikte yaşanabilir.

Kadınlarda ise onları daha erkeksi yapıyor, vücuttaki yağları azalıyor, sesleri kalınlaşıyor, göğüsleri küçülüyor ve vücutta kıllanma yapabiliyor. Kısacası steroidler bilinçsiz ve denetimsiz kullanıldığında, vücutta ciddi tahribatlara yol açabilir. Bu nedenle kullanmadan önce doktorunuza danışmanız, vücudunuza uygun olup olmadığı noktasında testler yaparak, alıp almayacağınız veya dozu  konusunda profesyonel bir yardım almalısınız. Ayrıca gerekli spor ve dengeli beslenmeyi yapmadan almayınız.