Clenbuterol Fiyat?

Clenbuterol Fiyat?

Fastfood tüketiminin artmış olmasıyla beraber, aşırı kilo artışı ve obezite günümüz toplumlarının yeni salgın hastalığı haline gelmiştir. Özellikle şehirde yaşayıp da fiziksel güç gerektiren işlerden uzak çalışan insanlar İçin, bu sorun çok ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Günümüzde buna alternatif çözüm olarak, insanlar spor salonlarına akın etmekte ve hayallerindeki vücudu yoğun ve ağır antrenmanlar sunucu, büyük bir çaba ile elde etmeye çalışmaktadır. Bu çabalar elbette sonuç vermekte olup, yine de yetersiz kalmaktadır.

İnsan vücudunun belli bir sınırının olması ve doğal yollar ile estetik bir vücuda kavuşmanın, daha sonra da bu formu korumanın neredeyse imkansız olduğunu belirtmekde fayda var. Peki ne yapılmalı bu durum da ? Cevap çok aslında. Takviye ürünler kullanarak, hem fiziksel yapınızı destekleyebilir hem de yağ yakımını hızlandırarak istediğiniz sonuca çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Burada çok kısa bir süre dememiz sizi kesinlikle yanıltmasın. İyi ve estetik bir vücut 1 ayda elde edebileceğiniz bir şey değildir maalesef ki. İlk bir ay sizlerin kondisyon kazanması ve kaslarınızın ısınabilmeli için ihtiyaç duyulan minimum süredir. Bu bir aylık sürenin sonunda ise, spor salonundaki hocanız uygun görürse mevcut çalışma programınız değiştirerek, sizlere yönelik yeni bir çalışma programı hazırlayacaktır.

Kaslarınız belli bir kondisyon kazandıktan sonra, yeni programınız ile artık daha çok kas inşa etmeye ve yağ yakmaya odaklanabilirsiniz. Unutmamanız gereken önemli bir noktaya değineceğiz şimdi. Yağ yakmak kolay mıdır ? Bildiğiniz üzere vücutta en son protein kaynakları harcanmaya başlar ki bu çok ileri derece açlık durumlarında olur ve hayati bir risk teşkil eder. Öncelikle vitamin ve mineraller, ki bunlar enerji vermek için değil vücudun hormonal dengesi ve standart çalışma performansının düzenlenmesi için kullanılır. Vitamin ve minarelerin ardından enerji kazanabilmek için vücutta ki karbonhidrat kaynakları tüketilmeye başlanır. Tüketilen karbonhidrat miktarları bittikten sonra bir sonraki adıma geçilir.

Sırada yağlar bulunmaktadır. Yağlar kimyasal ve biyolojik yapılarından ötürü zor yakılmakta ve diğerlerine oranla çok daha fazla enerji açığa çıkarmaktadırlar ve bu esnada çok daha fazla su molekülü çıkartarak vücuttan terlemeye yoluyla su atılmasını da sağlamaktadırlar . Yağları ve yapılarının özelliklerine de değindikten sonra şimdi gelelim bunları nasıl maksimum bir şekilde yakabiliriz. Bunu elbette diyet ve sporla belli bir yere kadar başarabiliriz ama daha ötesinde bir başarı İçin takviye ürünlere ihtiyacımız olacaktır. Burada bahsi geçen ürün clenbuterol ilacıdır. Son zamanlar da çok fazla tercih edilmeye başlanan clenbuterol hakkında akıllara en çok takılan sorulardan birisi de muhakkak ki bu ürünün fiyatı. Bu gün ki ortalama fiyatı 100 adet tablet için 349 TL civarındadır.

Clenbuterol Zararlı mıdır?

İçtiğimiz sudan tutunda yediğimiz meyvelere kadar her türlü ürünün tüketilme miktarı bizler için fayda ve zarar arasında ki o ince çizgiyi belirleyen etken olmuştur. Aynı durum clenbuterol içinde geçerlidir. Yerinde ve gerektiğinde kullanıldığı zaman yağ yakımını hızlandıracak ve kas kazanımı esnasında protein kaybını minimum da tutarak hacim kazanmanıza ciddi mana da katkı sağlayacaktır. Vücudunuzun takviye olarak alınan ürünlere uyum sağlayabilmesi tamamen size bağlıdır. Eğer sporunuzu düzenli olarak yapıp her 25 kg başına 1 litre günlük olarak su tüketiminizi yerine getirmelisiniz. Ayrıca beslenmenize dikkat ederek kalori hesaplaması yapmalı ve protein ağırlıklı bir beslenme düzeni oluşturmanız önem arz etmektedir.

Tüm bunları ivedilikle yerine getirdikten sonra clenbuterol belirlenen miktar da kullanabilirsiniz. Tabi ki hekiminize danışmanız önemle gerekmektedir. Çünkü bu tip ilaçların kullanımında sizin mevcut sağlık durumunuz, hastalık, rahatsızlık ve alerjileriniz önemli bir detay olmakla beraber dikkat edilmez ise hayati bir çok riskin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Hem kendini riske atmadan hem de sağlıklı ve kendi süreci içerisinde olgunlaşan bir vücut elde etmek istiyorsanız, söylediklerimizi dikkate almanız gerekmektedir. Unutmamalısınız ki sağlığınız İçin spor yapıyorsunuz. Böyle bir durumda sağlığınızdan olacak iseniz yapacağınız işin hiçbir anlamı olmayacaktır.

Clenbuterol Nedir, Yan Etkileri Nelerdir?

Clenbuterol spor yapan insanların yukarıda ki yazımızda da bahsettiğimiz gibi yağ yakma ve kas kütlesini artırma dönemlerinde ihtiyaç duydukları alanında önemli bir ilaçtır. Clenbuterol bir steroid değildir. Ama verim açısından steroid ile aynı kulvarda yarışacak derece de kalitelidir. Steroid testesteron seviyesini artırarak kas kazanımı sağlamaktadır. Clenbuterol ise protein sentezini güçlendirip olası protein kayıplarının önüne geçmektedir. Clenbuterol ilacının birçok faydasının yanı sıra bazı yan etkileri de bulunmaktadır. Clenbuterol ilacının bilinen yan etkileri arasında çarpıntı, baş dönmesi, ellerde seğirme görülebilmektedir. Bilinçsiz kullanım durumunda ise ileri ki yaşlarda kalp rahatsızlıklarına sebebiyet verdiği de clenbuterol hakkında bilinen bir diğer önemli husus.