Anabolik steroidlerle ne kadar değişebilirsin?

Kas kütlesi oluşturmak için spora yönelmek doğru.  Düzenli bir antrenman programına rağmen kas yapamamak çok can sıkıcıdır.  Bu durumlarda, steroid satın alınması önerilebilir.  Steroid sipariş ederken akılda tutulması gereken bir şey, onları güvenli bir yerden sipariş etmektir.  Kaliteli steroid fiyatları değişebilir.  Ama burada içerik çok önemli bir konu gibi görünüyor.
 Kullanıcılar kas geliştirme için harici steroidler kullanabilir.  Harici bir steroid, vücutta üretilmeyen eksojen bir steroid anlamına gelir.  Gün boyunca vücut belirli miktarda steroid salgılar.  Steroidler, kas ve kemik oluşturma özellikleri nedeniyle tercih edilir.
 Ancak steroid kullanımı düzenli ve kontrollü yapıldığında fayda sağlayabilir.  Kontrolsüz steroid kullanımı zararlı olabilir.  Bunu yapmak için hem etki profilini hem de yan etki profilini doğru bir şekilde incelemek önemlidir.
 Steroid içeriği ve fizyolojik etkileri nedeniyle kontrollü kullanılması gereken bir maddedir.  Kontrollü uygulama ile sorun olmaz.  Yan etkiler için tıbbi gözetim önerilir.

 DÜZENLİ SPOR ALIŞKANLIKLARI

 Kas geliştirmede en önemli unsur spordur.  Kas yapmak isteyen kişiler, steroid kullansalar da kullanmasalar da her zaman egzersiz yapmalıdır.  Çünkü steroid esas olarak spordaki anabolik aktivitedeki artışı etkiler.  Başka bir deyişle, normal kullanımla bir miktar etki elde edilebilirken, steroidlerle daha yüksek etki elde edilebilir.

 STEROİD KULLANMAK TEHLİKELİ Mİ?

 Bir steroid, vücutta doğal olarak sentezlenen yağ oluşturan bir hormon olan bir lipittir.  Bu hormon vücuttaki belirli biyokimyasal süreçlerle çalışır.  Bu bağlamda bakıldığında, aşırı doz durumunda fizyolojik sorunlar ortaya çıkabilir.  Ayrıca düzensiz kullanım adrenal korteks sisteminin baskılanmasına yol açabilir.  Bu bağlamda, bir doktora danışmanız önerilir.

 STEROİD İLE KAS KÜTLESİNDE DAHA HIZLI ARTIŞ

 Steroid temel olarak anabolik süreçleri hızlandırır.  Başka bir deyişle, kas yapmak için daha az enerji harcasanız bile daha kolay kas yapabilirsiniz.  Steroid nefrotoksik olabileceğinden böbrek yetmezliği olan hastaların kontrollerden sonra alınması ve doktora başvurulması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir