Fitness Steroid Fiyatları

Fitness Steroid Fiyatları

Her şey bir gün aynanın karşısında kendimize ben değişmek istiyorum demekle başladı. Ardından spor salonlarına akınlar başladı ve insanlar değişimin ilk önce bedenlerin de olduğunu kabul ettiler. Yoğun, yorucu ve inanılmaz çaba gerektiren bu yolda pes etmeden devam edenler de oldu yarı yolda  hevesini yitirenler de. Pes etmeyenler düzenli beslenme, düzenli, uyku ve kalori hesabını düzgün bir biçimde yapıp hayallerine adım adım giderken hesaba katılmayan bir gerçek ile yüzleşti.

Evet sadece spor Fitness yapmak ve buna uygun beslenmek yeterli değildi. Peki neye ihtiyaç var idi ? Neydi bu yolda bizleri asıl başarıya götürecek olan kilit taşı. Bilindiği üzere kasların temel yapı taşı proteindir. Bizler bu proteini besinlerden karşılamaya çalışsak da yeterli miktarı hiçbir zaman alamayacağız. Bu hem yüksek maliyetli olacaktır hem de bu kadar beslenme bi yerden sonra sağlığımızı sekteye uğratacaktır. Bu durumumun yaşanmaması için takviye ürünler geliştirilmiştir. Bu ürünler arasında en popüler olanlar protein tozları, bca, creatin ve tabi ki steroidler. Steroidler diğer takviye ürünlere göre çok ayrı bir kulvarda mücadele etmektedir.

Kasların beslenmesi, uyarılması ve deyim yerinde ise patlamasını sağlayan steroid yarışmalara katılan profesyonel vücut geliştirmecilerden tutunuz da halter kaldıranlara kadar birçok yüksek güç ve büyük kas hacmi gerektiren işlerle uğraşan tüm insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sizler Fitness ile uğraşıyor iseniz aradığınız ürün tam olarak steroid. Testesteron hormon seviyesini yükselterek kaslarınızı inanılmaz bir şekilde hacimlendirip sizlere güç katılacak olan bu ürün İçin akıllara tek bir soru gelmektedir, bu ürünün fiyat aralığı nedir? 100 TL ile başlayıp yukarı doğru çıkan bir fiyat aralığına sahip olan steroidler kalite, doz ve ürün içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Steroid Kas Yapar mı?

Bu sorunun cevabını direk olarak sizlere vermeden önce dolaylamak anlaşılabilirliği açısından daha iyi olacaktır. Eviniz de yağ, un ve şeker olduğunu varsayalım. Siz şimdi neye sahipsiniz. Tabiki temel malzemelere. Bu durumda sizin helvanız ver diyebilir miyiz ? Bu malzemeleri belli bir oran ile birbirine katıp pişirmeden bu durum mümkün olamaz. İşte sorumuzun cevabı da tam olarak burada. Eliniz de protein tozu, bcaa, creatin ve steroid var. Ama siz durağan bir yaşam tarzına sahip, belki de ileride obez olabilecek bir birey iken bunların size fayda sağlaması bir yana bu durumda kullanılması hayatınızı ve sağlığınızı riske atacaktır. Peki ne yapılmalı? Tabiki helva olayında olduğu gibi yeterli ölçüde alınması gereken miktarlar saptanmalı öncelikle. Daha sonra ocakta pişirilmeli . Burada Ocak spor salonunu temsil etmektedir.

Yerinde ve güzel bir teşbih yaptığımızı düşünerek devam ediyoruz. Kas yapısını tanımak ve neyi ne için yaptığımızı bilmek bir diğer önemli hususu meydana getirmektedir. Spor salonun da ki hocalarınız ile görüşüp gerekli çalışma programını almayı ve bunu belli süreler ile değiştirmeyi unutmayınız. Vücudunuz bir kaç hafta boyunca uyguladığınız programlara alışmakta ve kaslarımız şok etkisi yaşamamaktadır. Bu durumun önüne geçmek için kas gruplandırmasını değiştirmek, ağırlık miktarlarını artırmak veya ağırlık miktarını sabit tutup spor esnasında tekrar sayısını arıtmak bir diğer olası çözümlerimiz arasında bulunmaktadır. Kaldırdığımız ağırlıklar, yaptığımız hit cardiolar ve bu konuda ki disiplin ve düzenimiz oturduktan sonra steroid kullanımına başlayıp, günden güne hacim kazanan kaslarımız karşısında mutluluk kahvemizi yudumlayabiliriz.

Vücut geliştirme ve kas kazanımı olayı tamamen emeğe ve disipline dayalıdır. Elinizden geleni yaptığınızdan emin olunuz. Çünkü insan normal şart altında potansiyelinin tam farkına varmamakla beraber çoğu zaman asıl sınırlarını bilememektedir. Kendinizi zorlayın ve acımayın bedeninize. Bu durum sonucunda sizler de göreceksiniz ki mükafatınız çok büyük olacaktır. Emeğin inkar edilmediği en büyük alan olan Fitness da gerekli şeyleri yerine getirdiğiniz de sonuç almama şansınız bulunmamaktadır. Burada ki asıl önemli olan mesela sadece kas yapabilmek değildir. Kazandığınız kas hacmini koruyabilmek ve zamanla peyderpey üzerine ekleyebilmek en büyük göreviniz olacaktır. Sizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyecek olan steroidler sayesinde bu serüveniniz düşündüğünüzden daha keyifli olacaktır.

Steroid Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Fitness ile uğraşan insanların en büyük erdemleri sabırlı olmak olmalıdır. Bir günde olmayacak olan bu değişimler için gerekli özveri ve emek harcanmalıdır öncelikle. Spora yeni başlayan bir bireyi ele alalım. İlk bir ay kondisyon artışına yönelik antrenmanlar işe başlayacak olan arkadaşımız ikinci ayından ağırlık antrenmanlarına başlayıp akabinde takviye ürünleri kullanabilir. İleride ki dönemler de steroid kullanmaya başlayacak olan arkadaşımız kullandığı ilk dozdan itibaren kendisinde ki fiziksel güç artışını fark edebilecek  ve devam eden süreçte bunu ayna karşısında rahatlıkla görebileceği kadar değişecektir.

Haftada minimum 3 gün spor yapılmalı ve içilen su miktarı her 25 kg 1 litre olarak hesaplanarak tüketilmelidir. Steroidin istenilen etkiyi gösterebilmesi spor yaparken ki düzen ve disipline bağlı olmakla beraber yapısında ki testesteron hormonunu uyarıcı etken maddeleriyle erkeklik hormonlarınıza tavan yaptıracaktır. Fiziksel değilim çok kısa sürede meydana gelmese de biyolojik tepkimeler hızlı bir biçimde sirayet edecek ve gerekli olan alt yapı düşündüğünüz daha çabuk ortaya çıkacaktır.

Yapmanız gerekenleri yerine getirdiğiniz zaman artık acele etmemeye başlayacak günden güne emeğinizin vücudunuza işlendiğini fark edeceksiniz. Steroid bu noktada sizin en büyük yardımcınız olacağı İçin kullanımı aşamasında doğru takip ve tedarik yaptığınıza çok dikkat ediniz. Burada daha önce söylediğimiz gibi en önemli olan şey ihtiyaca yönelik miktar da kullanmak ve sporu yapmayı kesinlikle aksatmamak. Bir ömür boyunca beraberiniz de taşımak istediğiniz iyi bir vücuda bir gün de sahip olamayacağınızı anladığınız gün bu yolda ki ilk büyük adımınızı atmış olacaksınız.