Anabolik Steroid Satın Almak

Anabolik Steroid Satın Almak

2020 yılında dünyayı kasıp kavuran Kovid-19 salgınıyla insanlar eve kapanmaya ve günlük tempolarını ciddi ölçüde kısmaya başladılar. Bu eve kapanma süreci beraberinde spor salonlarının da kapanmasıyla spor ile ilgilenen insanları ciddi mana da mağdur etti. Salgının etkilerinin azalmasıyla normal yaşantıya geçtiğimiz bu dönemler de sporcuların kayıpları diğer herkese göre maalesef ki daha fazla olmuştur. Hem spor salonlarının kapalı olması, hem mental ve ruhsal sağlık açısından sürecin yıpratıcı olması kas kaybını maksimum seviyelere çıkarmıştır. Hal böyle iken formunu korumak ve vücudunu hızlıca toparlamak isteyen sporcuların yardımına Anabolik steroid yetişmektedir.

Bildiğiniz üzere doğal yollar ile hacimle ve keskin hatlı bir vücuda sahip olabilmek ve bunu uzun süre koruyabilmek imkansız. Gerekli takviye besinler, protein tozları, bcaa ve creatin takviyesi yapılıyor olsa da istenilen verim tam olarak alınamamaktadır. İnsan yapısını anatomik olarak ele alınmış ve kasların gelişim ve hacim evreleri gözden geçirilmiştir. Burada açıkça görülmüştür ki kasları asıl tetikleyen testesteron hormonu yani erkekliğin temel kaynağı. Testesteron sayesinde sesimiz, saçlarımız, kıllarımız ve en önemlisi kas şekil ve kütlemiz ortaya çıkmaktadır.

Gördüğünüz üzere cinsiyetin temel niteliklerini ortaya çıkaran bu testesteron hormonu baz alınarak geliştirdiğimiz anabolik steroid ile sınırlarınızın ötesine geçmeye hazır olun. Piyasada çok fazla sayıda steroid çeşidi bulunmakla beraber, merdiven altı işletmeler de üretilen ve ruhsatsız bir biçimde satışa sunulan maalesef ki bir çok ürün mevcuttur. Bu durum sporcularımızı hem ekonomik hem de sağlık açısından ciddi riskler altına sokmaktadır. Bu durumda kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile siz değerli kullanıcılarımıza gönül rahatlığıyla anabolik streodimizi sunabiliyoruz. Ürün satın almak ve danışmak İçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Anabolik Steroid Nedir ?

Anabolik steroidler genel olarak , protein tozları ve spor yapanlar İçin gıda takviyeleri, özellikle vücut geliştirmeye yönelik antrenman yapan kişiler arasında oldukça popüler ürünler olarak siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Protein tozlarının, kas oluşumunu artırması için uygulanan anabolik steroidlerin sağlığa zararlı olduğu ve vitamin takviyelerini almanın yarar ve zarlarına ilişkin insanların kafası karışmış durumda. Bu durumun anlaşılabilmesi akıllardaki soru işaretlerini ciddi mana da silecektir. Anabolik steroid nedir, faydalı gibi görünen bu takviyeler kullanılmalı mı ya da neden sakıncalı olabilir gibi soruların cevaplarına gelin birlikte bakalım ve bundan sonrası İçin kararı sizlere bırakalım;

Anabolik steroidler: erkek cinsellik hormonuna benzer sentetik yani insanlar tarafından doğal olmayan yollarla yapılan maddelerdir. Bilinen en yaygın çeşidi ise tabi ki testesterondur. Anabolik kelimesinin anlamı büyümedir. Büyüme zamanla yaş artıkça oluşan fizyolojik ve biyolojik bir olay olmakla beraber, fiziki büyüme ve hacim kazanma belli bir yaştan sonra duraksamaya girer ve sizler üzerine bir şeyler eklemediğiniz sürece bundan sonrası İçin devam etmez. Bu durumum yaşanmaması İçin spor yapmak şarttır.

Vücudu konfor alanından çıkarıp hacimsel olarak büyüme zorlayan spor ve vücut geliştirme, sporla beraber takviye besin ve steroidler ile daha da hızlanmaktadır. Yani steroidler, kas kütlesi ve fiziksel güç artışı sağlayan performans arttırıcı maddelerdir.

Anabolik steroidlerden bazılarına örnekler;

  • Androstenedione
  • Dehydrochloromethyltestosterone (Turinabol)
  • Methandienone (Dianabol)
  • Methyltestosterone (Android)
  • Nandrolone (Durabolin)
  • Oxandrolone (Oxandrin)
  • Oxymetholone (Anadrol)
  • Stanozolol (Winstrol) gösterilebilir.

Anabolik Steroidler Zararlı mıdır?

Anabolik steroid zararlı mıdır ? Bu soruyu her yerde görmek ve duymak mümkündür. Burada başka bir soru devreye girmekte ve cevap aramaktadır. Ölçüsü ve doğru kullanım şekli bilinmez ise zararlı olamayacak herhangi bir ürün var mıdır ? Maalesef ki bilinçsiz kullanım her alanda olduğu gibi anabolik steroidler de de istenmeyen sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu durum sizleri kurallara uyduğunuz sürece korkutmamalıdır. Haddinden fazla su bizi boğup öldürebilecek iken , ihtiyacımız kadar olan su bizlere hayat verebilmektedir.

Dengeli ve sağlıklı beslenen, ölçü ve miktarlara sadık kalıp kısa sürede çok başarı elde etmek istiyorum demezseniz anabolik steroid sizleri takviye ve destekten başka bir şey yapmayacaktır. Nasıl ki protein noksanlığında hücreler ölmeye ve deride dökülmeler başlayıp sağlığımız riske giriyor ise aynı zaman da protein fazlalığın da ise GUT gibi hastalıklara yakalanma riskleri artmaktadır. Az ve çok arasında ki ince dengeyi sağlayabildiğiniz sürece içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere sağlıklı ve sporlu günler dileriz.