Testosterone Enanthate Fiyat

Testosterone Enanthate Fiyat

Testosterone Enanthate Fiyat bilgisi çeşitli internet sitelerinde farklılık göstermektedir. Kolayca bulunabilir ve uygun fiyata satın alınabilir. Ama satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle satın aldığınız yerin kesinlikle güvenli olması gerekmektedir. Güvenli bir yerden satın almadığınız durumlarda size orijinal olmayan ürünler satabilir bu da sağlığınız için oldukça tehlikelidir. Testo E olarak da bilinen testosterone enante çok eski bir steroid türüdür. Ve oldukça yaygın kullanılır. Bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan bu steroid zamanla sporcular ve vücut geliştirme ile ilgilenenler tarafından kullanılmaya başlanmıştır Testo E nitrojen seviyesini arttırıcı özelliği sahiptir nitrojen seviyesinin artması da kas büyümesini sağlar. Azot miktarında artış olur bu da protein sentezini arttırır.  Enjeksiyon şeklinde olan bir testesteron şeklidir. Bazı araştırmalara göre yoğun antrenman sonrasındaki iyileşme sürecini de azalttığı söylenmektedir.

Testosterone Enanthate Nedir?

Testosterone Enanthate Nedir ve hangi amaçlarla kullanılır diye merak ediyorsanız yazımızda bu sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Testo E testesteron hormonu yetersiz olan erkeklerde bu durumun anatomik eksikliklerini gidermek amacıyla kullanılabilir. Takviye olarak da adlandırılan bu ürün uygun dozajlarda kullanılmalıdır. Bu özelliği ile de hormon dengeleyici olarak da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda vücutta kan hücrelerinin çoğalmasını da arttırdığı gözlemlenmiştir. Bu sayede kandaki oksijen doygunluğu artar bu sayede dayanıklılık egzersizleri olan yüzme, koşma, bisiklet gibi egzersizlerde sporcular çok daha iyi sonuçlar elde edebilir.

Testosterone Enanthate farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Kadın ve çocuklarda tedavi amaçlı, kansızlık için veya güçlenmek için kullanılırken sporcular ve vücut geliştiriciler için yağ yakma, kas gelişimi ve kuvvet arttırmak için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bazı halterciler de haftada iki üç kez vücutlarına enjekte ederek kullanabilmektedirler. Her steroid farklı etkiler gösterir ve aynı ürünler dahi kullanılsa yine farklı kişilerde farklı şekilde etki edebilmektedir.

Testosteron Enanthate Ne Zaman Etki Eder?

Testosterone Enanthate ne zaman etki eder kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Genellikle bir veya iki günde etkisine başlar. Tek başına veya diğer steroidlerle birlikte kullanılabilir. Anabolik bir steroid olan Testo E tek başına da yüksek performans gösterir. Enjeksiyon halinde uygulanır ve enjekte edildikten sonraki ilk bir veya iki gün içerisinde testesteron seviyesinde kesin bir artış gözlemlenir. Hormon daha sonrasında vücutta dağılır. Genellikle de 8 günlük bir yarı ömrü vardır. Bu sebeple her 8 ile 10 gün arasında yapılan enjeksiyon düzenliliği korur. Bunun sonucunda kullanıcı da faydaları görmeye başlar. Testosteron Enanthate başlıca faydaları şöyledir; protein sentezi arttırması, azot tutumunu arttırması, kırmızı kan hücresi arttırması. Protein sentezindeki artış daha hızlı kan oluşumunu sağlar. Azot tutumunun arttırılması ise yine yağsız kas dokusundaki büyümeyi hızlandırır. Son olarak kırmızı kan hücresinin artması ise vücudun oksijene daha hızlı ve iyi bir şekilde doymasını sağlar bu sayede sporcular daha uzun sürelerde ve yüksek performansla spor yapabilirler.

Testo E etkisini iki üç hafta boyunca vücutta gösterir ve sporcularda güç artışı, kas kütlesinin hızlıca artması gözlemlenir. Ancak kullanımında dikkatli olunmalıdır çünkü kişi kullandıktan sonra kendini son derece zinde ve güçlü hisseder bu da spor esnasında fazla enerjik olmasını sağlar. Ancak kontrolsüz yapılan sporda herhangi bir yaralanmaya sebep olabilir. Diğer bir önemli mesele de ürünün orijinal olmasıdır. Orijinal olmayan ürün sağlığınıza zarar verebilir kötü etkilere sebep olabilir. Son olarak da Testosteron Enanthate kullanırken dozajına çok dikkat etmelisiniz. Fazla kullanımda yan etkileri olabilir. Az bir dozla başlayarak zamanla aldığınız dozu arttırabilirsiniz. Vücudunuzu ve size etkilerini gözlemleyerek dikkatli bir şekilde zamanla doz artırımı yapabilirsiniz.