Trenbolon hakkında

Trenbolone nedir, Trenbolone döngüsü ayrıntılı bilgi ve tavsiyeler
 Trenbolone, nandrolon’a çok benzeyen 19-nor grubundandır.  Çok yüksek bir anabolik ve androjenik etkiye sahiptir.  Hem yağ yakımı hem de kas gelişimi sağlayan istisnai bir ilaçtır.  Ağır metaller içerir.  Bu nedenle, Yüksek Kaliteli Trenbolone’un etkilerinden biri nefes darlığı ve etkiden hemen sonra ortaya çıkan öksürük olabilir. Vücut Trenbolone’u benim için uygun olmadığı için kabul etmez ve onu bir kaç dakika süren bir öksürüğe neden olur. Bu öksürük ve nefes darlığı kalıcı değildir, uzun sürmez, birkaç dakika sonra geçer, geçer veya kısa sürer.
 Trenbolone kürünün böbrekler üzerindeki etkilerini önlemek ve hasarı en aza indirmek için haftada 1-2 kez kabak ve kuşkonmaz tüketmenizi tavsiye ederim.Kabak ve kuşkonmaz en fazla glutatyon içeren besinlerdir.(glutatyon hamdır.) vücudumuzda biriken ağır metallerin böbrekler yoluyla atılmasını sağlayan madde (buraya tıklayabilirsiniz)
 Trenbolon emilir ve idrar yolu yoluyla karaciğere atılır.  Özellikle trenbolon kürü veya kür sonrası yüksek kreatinin seviyeleri, böbreklerin yorgun olduğunu gösterir.  Vücut bu yükselmeyi korunmak için yapar.  Bu nedenle özellikle Trenbolone kürlerinde sebze ve glutatyonca zengin gıdaların tüketimine özel dikkat gösterilmelidir.

 Genel öneriler:

 Trenbolone’u maksimum 6-8 hafta kullanmanızı tavsiye ederim.  Gerekli olanın ötesine geçmek yarardan çok zarar getirir.  Tuz ve şeker kullanımına dikkat edilmelidir.  Aşırı kullanım kalbinizi yorar.  Cabaser, kür sırasında yükselen prolaktin hormonunu kontrol altında tutmak için teste göre kullanılmalıdır. Trenbolone küründe kür sırasında testosteron arttırıcı şeyler tüketmek örneğin;  Kür sonrası hormon dengesinin ve libidonun daha hızlı iyileşmesini sağlamak için çinko, E vitamini ve tribulusta kullanabilirsiniz. Böbrekleri ve ciğer otunu korumak için trenbolone kürüne ekstra olarak kabak, kuşkonmaz ve enginarı mutlaka eklemelisiniz, Himalayan Liv52 ve Himalayan Cystoneda da sitemizden temin ederek kullanabilirsiniz. Özellikle uzun süre profesyonel olarak trenbolone veya steroid kullananların yılda 1-2 kez glutatyon tedavisi almaları önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir