Steroid Fiyatları

Steroid Fiyatları

Günümüz de giderek popülerleşen vücut geliştirme ve spor yapma alışkanlığı beraberinde birçok yeni ürün ve hizmetin gelişmesine de sebep olmaktadır. İnsanlar durağan hayatlarından sıkılıp kendilerini daha zinde hissetmek ve görünüşlerine daha estetik bir yapı kazandırıp kişisel özgüvenlerini artırmak amacıyla spor salonlarına akın etmekte. Spor salonlarının her yeni gün yeni üyeler kazanması elbette çok güzel durum. Lakin spor yapmanın süreklilik ve disiplin işi olması bir hevesle başlayıp maalesef ki çoğu zaman yarıda bırakanlar İçin hüsrana dönüşüyor. Yarıda bırakmayıp devam edenlerin bir kısmıda doğru beslenme, doğru antrenman ve doğru uyku periyotlarını tutturamadığı için istediği verimimi alamamak da akabinde zamanla vücudunu geliştirebileceği konusunda ki bütün inancını da yitirmektedir.

Görüldüğü üzere yapılan iş ister vücut geliştirmek olsun ister sağlıklı için olsun kurallarına göre yapılmadığı zaman verimsiz ve zaman kaybı oluyor. Peki nedir bu işin kuralları ? Ne yapmalıyız ve neyi yapmamalıyız ? Bizler bu durumu sizler için araştırmakla kalmadık gerekli öneri ve taktikleri de yazımızda yorumladık. Spor ile ilgilenen insanların bilmesi gereken en temel durumlardan birisi estetik ve hacimli bir vücudun sadece spor yapmak ile inşa edilemeyeceği. İstenilen hedefe ulaşılabilmesi için gerekli takviye besinlerin alınması büyük önem arz etmektedir. Lakin bahsi geçen besinler; protein, karbonhidrat, vitamin ve minareler doğal yollar ile beslenildiğinde istenilen miktar da alınamamaktadır.

Bu durumda yapmanız gereken şey takviye almaktır. Protein tozları, bcaa, creatin ve steroidler bu konuda yardımınıza yetişmektedir. Bu sürece başlamadan önce vücudunuzu tanımanız ve neyi neden niçin yaptığınızı anlamanız gerekmektedir. Kasların hacim kazanması, güçlenmesi ve istediğiniz doygunluğa ulaşması vücudunuzda ki hormonlar ile doğrudan bağlantılı olmaktadır. Testosteron hormonu bu bahsi geçen durumların temel hormonu olmakla beraber spesifik erkeklik özelliklerini belirleyen hormonumuzdur. Steroid takviyesi testosteron hormon seviyemizi düzenleyerek kaslarımızı dürtmekte ve hacim kazanmamızı sağlamaktadır.

Dikkatli ve özen gösterilmesi gereken bir işlem olan bu takviye steroid kullanımı için bilmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle merdiven altı üretim olanlardan kesinlikle uzak durulmalı ve güvenilir alanında kendini kanıtlamış olan markalar tercih edilmelidir. Sitemiz bu konuda size gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz steroid takviyesi sağlayacaktır. Ayrıca steroid kullanım takviminize dikkat etmeniz ve belli periyotlarla kullanıp belli dönemler de ara vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Şimdi gelelim bir diğer konuya. Steroid fiyatları ve fiyat performans aralığı. 100 TL den başlayarak 200-300-3000 ve daha yüksek fiyatlar ve kaliteler de bulabileceğiniz çok sayıda steroid ürünü mevcuttur.

Steroid Nereden Bulabilirim?

Steroid takviyesine ihtiyaç duyan sporcular bu ihtiyaçlarını gidermek için gönül rahatlığıyla güvenebilecekleri yerler aramaktadırlar. Ama maalesef piyasa da barkodsuz ve legal olmayan çok fazla sayıda steroid bulunmaktadır. Güvenli bir ürün temini isteyenler için eczaneler ve lisanslı satış yapan sitelerin yanı sıra bizim sitemizden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünleri yoğun bir şekilde kullanmaya başlamadan önce gerekli ön bilgilendirmeler tedarikçinizden almayı unutmayınız. Her ürünün kendine has kullanım şekli ve verimi bulunmaktadır. Doz miktarları ve kullanım sıklıkları farklı olan bu ürünler sizleri olumsuz etkilememek adına iyi bir ön araştırma ile satın alınmalıdır. Bizler sitemiz de sizleri önce analiz edip ardından size uygun ürünü tavsiye

Steroid Çeşitleri Nelerdir?

Öncelikle steroidin ne olduğuna bir daha bakalım. Steroid erkek cinsellik hormonuna benzer sentetik (insan yapımı) maddelerdir en yaygın olanı yukarıda da bahsettiğimiz üzere tabiki testosterondur. Anabolik kelimesinin anlamı büyümedir. Büyüme burada sadece yaş artışı demek değildir. Hacim kazanılması ve daha dolgun bir kas yapısı sağlanmasını da kapsamaktadır. Yani steroidler, kas kütlesi ve fiziksel güç artışı sağlayan çok önemli performans arttırıcı maddelerdir.

Spor yapan insanlar İçin son derece önemli ve değerli bir takviye ürün olan bu steroidlerin birden fazla çok çeşidi bulunmaktadır. Sizin için en uygun olanı ve içinizin en rahat edeceği steroidi seçmek istiyorsanız çok iyi bir ön araştırma yapmanızı tekrar tavsiye etmekteyiz. Şimdi sizlere anabolik steroidlerin çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Anabolik steroidlerden bazılarına örnekler;

  • Androstenedione,
  • Dehydrochloromethyltestosterone (Turinabol)
  • Methandienone (Dianabol)
  • Methyltestosterone (Android)
  • Nandrolone (Durabolin)
  • Oxandrolone (Oxandrin)
  • Oxymetholone (Anadrol)
  • Stanozolol (Winstrol) gösterilebilir.