Steroid Fiyat

Steroid Fiyat

Steroid fiyat bilgileri piyasada çok fazla çeşit olması sebebiyle farklılık gösterir. Alacağınız ürünü netleştirdikten sonra internet sitelerinden veya mağazalardan bilgi alabilirsiniz. Steroide başlamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır.  Öncelikle steroid sipariş etmek için pek çok farklı site kullanabilirsiniz. Ancak siteyi önceden araştırmalı ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Böylelikle kullanım süresinde sağlığınız ile ilgili bir sorun yaşamazsınız. Bu sektörde uzun süredir hizmet veren birçok güvenilir firma vardır. Diğer bir önemli nokta ise steroid kullanmak için 20 yaşında veya daha büyük olmanız gerekmektedir. Son olarak ise kullanıma başlamadan önce 6 ay veya 1 yıl kadar spor yapmış olmanız gerekmektedir. Almadan önce hangi formda kullanacağınıza da karar vermelisiniz. Enfeksiyon, tablet veya krem formundan birini seçebilirsiniz. Tablet formunda olanlar genelde günlük alınmaktadır ve sindirim sistemi sayesinde emilerek kana geçer. Bu sırada her ilaç gibi karaciğere uğrar. Enfeksiyon halinde ise haftada birkaç kez kullanılır. Enjeksiyonda sindirime uğramadan direkt kana geçtiği için hem etkisi daha hızlı olmaktadır hem de ilaç karaciğere hiç uğramaz.

Steroid Kaç Haftada Etki Eder?

Steroid kaç haftada etki eder kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Steroidlerin etki süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte kişinin yaptığı spora ve beslenme süresine de bağlıdır. Genellikle ise 1 veya iki ayda etkileri belli olmaktadır.

Steroid almadan önce hangi formda kullanacağınıza da karar vermelisiniz. Enfeksiyon, tablet veya krem formundan birini seçebilirsiniz. Tablet formunda olanlar genelde günlük alınmaktadır ve sindirim sistemi sayesinde emilerek kana geçer. Bu sırada her ilaç gibi karaciğere uğrar. Enfeksiyon halinde ise haftada birkaç kez kullanılır. Enjeksiyonda sindirime uğramadan direkt kana geçtiği için hem etkisi daha hızlı olmaktadır hem de ilaç karaciğere hiç uğramaz.

Steroid Basarsak Ne Olur?

Steroid basarsak ne olur, vücudum nasıl etkilenir diye merak ediyorsanız daha önceden steroid kullananan sporcuların gelişimlerini izleyebilirsiniz. Bu sayede sizin vücudunuzda olacak olan değişimlerden haberdar olmuş olursunuz.

İlaç olarak üretilen steroidlerde de bu hormon laboratuvar ortamında üretilerek taklit edilir ve işlevsel olarak da bu sentetik ürün hormonu taklit eder. Anabolik steroidler ise erkeklik hormonu olan testesteron çok benzer ve onu taklit eder. Spor ve vücut geliştirmede kullanılan tür anabolik steroidlerdir. Kullanım amacı ise daha hızlı yağ yakmak, kasların gelişimini teşvik etmek ve kaliteli bir şekilde gelişimini sağlamaktır. Hücreleri uyararak protein üretimine teşvik eder ve bu da direkt olarak kas gelişimini etkiler. Bir diğer özelliği ise performans arttırıcı olmasıdır. Sporda kullanıcılar  daha enerjik hissettiklerini ve daha uzun süre spor yapabildiklerini söylemişlerdir. Ancak bu performans artışı kişi kontrolsüz bir şekilde spor yaparsa spor sonrası ağrılara ve yaralanmalara sebep olabilir.