Efedrin Satın Al

Efedrin Satın Al

Efedrin satın almak istiyorsanız internet sitelerinden veya mağazalardan satın alabilirsiniz. Efedrin uyarıcı olarak kullanılmaktadır. Bazı hastalıkların tedavisi için kullanılan çok eski bir ilaç olan efedrin son zamanlarda vücut geliştirmeyle ilgilenen kişiler tarafından kullanılmaya da başlanmıştır. Bu ürünün termojenik etkisi sayesinde metabolizmayı hızlandırır buna bağlı olarak yağ yakımı hızlanır. Bu olay ise genel olarak efedrinin merkezi sinir sistemini uyarması, adrenalin salgısını arttırmasıyla başlar. Sonrasında ise vücut ısınır, metabolizma hızlanır ve vücutta bulunan yağlar yakılır. Özellikle halterciler iskelet kaslarının gücünü ve performansını arttırmak için kullanmaktadırlar. Buna ek olarak efedrinin odaklanma kabiliyetini de arttırdığı söylenmektedir. Bir diğer etkisi ise iştah baskılamasıdır ve kafeinle birlikte kullanıldığına metabolik hızda artma gözlemlenir.

Efedrin Nerelerde Bulunur?

Efedrin nerelerde bulunur diye merak ediyorsanız bu ürüne internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Fakat almadan önce sitenin güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü orijinal olmayan ürün kullanımı size fayda değil zarar verebilir. Efedrinin 4 belirgin etkisi vardır. Bunlar; yağ yakma, iştah kesme, nefes açma ve performans arttırmadır. Sporcular bu dört özellik sayesinde kilo vermek, kas kütlelerini arttırmak ve sporda performanslarını arttırmak için efedrini kullanırlar. Bunların yanı sıra uyarıcı etkisinden dolayı odaklanmayı arttırdığı da gözlemlenmiştir. Efedrin kullanırken diğer ilaç ve takviyelerde olduğu gibi dozaj çok önemlidir. Herkesin vücudunun kaldırabileceği ve kişiye fayda sağlayacak dozaj farklılık gösterir. Kullanıcılar kullanım sonrasında enerji artışı olduğundan ve egzersiz sırasında normalden çok fazla ter atıldığından bahsetmişlerdir. İştah kesmesi de yine kullanıcılar tarafından hemen fark edilen etkilerden birisidir. Yine de herkesin bedeni aynı şekilde olmadığı için herkeste farklı şekillerde etkileri gözlemlenebilir

Efedrin Nedir?

Efedrin nedir, nasıl kullanılır ve etkileri nelerdir oldukça merak edilen konular arasındadır. Efedrin bir çeşit uyarıcıdır. Efedra adı verilen bir bitki içerisinde bulunur. İlk zamanlar astım hastaları için ilaç olarak kullanılmıştır. Daha sonrasında ise termojenik etkisi ve uyarıcı olmasıyla iştah kapatma özelliği gözlemlenmiştir. Efedrin sempatik sinir sitemini uyarır, norepinefrin salgılanmasını sağlar bu da adrenaline çok benzer. Efedrin aldıktan sonra etkilerini rahatlıkla fark edebilirsiniz. İlk önce vücudunuzda ısınma başlar bunun sebebi de yağların yıkımının hızlanmasıdır. Odaklanmanızı ve kas gücünüzü de arttırır. Odaklanma ve kas gücüne ihtiyaç duyulan halterciler arasında bu sebeple sıkça kullanılmaktadır. İştahta azalma etkisi de çoğu kişi tarafından gözlemlenmiştir. Kullanım süresi boyunca azot atılımının azaltıldığı da gözlemlenmiştir bu sebeple kas koruyucu özelliği ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda egzersiz süresince ve hatta egzersiz yapmadığınız zamanlarda da metabolik hızınızı arttırarak yağ yakıcı özellik gösterir. Özellikle efedrinle birlikte kafein kullanılması bu etkileri oldukça arttırmaktadır. Efedrin enjeksiyon halinde bulunur ve kullanılır. Sporcular üstte yer alan özellikleri sebebiyle bu ürünü tercih etmektedirler.