SARM’lerin faydaları – insanlar neden (sproküler) SARM’leri tercih ediyor?

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi SARM’lerin etkilerinde ön plana çıkaracağımız unsurlardan ilki, olumsuz yönlerine karşın tüm faydalarını sağlayacak şekilde formüle edilmiş ürünler olmalarıdır. Vücudunuzun sağlığını tehlikeye atmadan steroid kullanmak Sarms’ı olmazsa olmaz ürünler yapan temel unsurlardan bazıları şunlardır:
  •  Etkilerinde çok seçicidirler, bu nedenle diğer dokularınıza zarar vermeleri pek olası değildir.
 Herkes gibi siz de vücut dokularınıza zarar vermek istemezsiniz, değil mi?  Çünkü diğer sağlıklı sporcular gibi siz de vücudunuzu ve kas hacminizi artırmaktan yanasınız.  Egzersiz performansını artırmak isteyen birçok sporcunun SARM’leri tercih etmesinin temel nedeni, sporcuya tüm neden-sonuç ilişkisini kemik ve kas hücrelerinde sağlamasıdır.
  •  Sarmlar östrojeninizi dihidrotestosterona dönüştürmez.
 Östrojen dönüşümünün vücutta aşağıdakiler gibi olumsuz yan etkileri vardır:  B. kadınlarda meme uçlarının şişmesi ve performans kaybı ve diğer performans arttırıcıların aksine, Sarms’ta kesinlikle bu yok.
  •  Libidonuzun düşmesine neden olmazlar.
 Sarmalar libidonuzu düşürmez;  cinsel yaşamınızı artırır ve böylece iyileştirirler.  Kullandıktan sonra herhangi bir azalma fark etmeyeceksiniz.
 Bazı sarma modelleri çeşitli prostat problemlerini ortadan kaldırabilmektedir.
 Sarm kullanıcılarının prostat sorunu yoktur.  Geçmişten gelen bir sorun varsa SARM kullanmak prostatla ilgili sorunları büyük ihtimalle geride bırakacaktır.
 Piyasadaki birçok steroid kas kaybını destekleyemezken,
 Sarms, özellikle kesme aşamasında kas yıkımıyla mücadele eder.
  •  Kas büyümenizi artıracaksınız.
 Her vücut geliştirmeci, vücudundaki kasların büyümesi ve gelişmesiyle ilgilenir ve Sarms, tam da bunu yapan en sorunsuz ürünlerdir.  Sarmlar, androjen reseptörlerine seçici olarak bağlanarak çalışırlar, böylece içerdikleri glikoz ve nitrojen miktarını arttırırlar.  Bu, kemikler ve kaslar üzerindeki anabolik etkide bir artışa yol açar.
 Bununla birlikte, kazandığınız kas kütlesi miktarı, kullandığınız paketin türüyle yakından ilgilidir.
  •  dayanıklılığı artırın.
 Uzun ve meşakkatli antrenmanları yorulmadan atlatmak için yeterli dayanıklılığa sahip olmak, her sporcunun ve vücut geliştirmecinin arzu ettiği şeydir.  O zaman size iyi haberlerim var, Sarms kullanmaya karar verirseniz, daha uzun çalışmanıza (kendi modellerinde) ve daha sıkı çalışmanıza yardımcı olur, bu da kaslarınızın daha iyi gelişmesini sağlar.  Bunun nedeni, SARM’lerin oksijen alımında bir artışa yol açan kas lifini artırarak çalışması ve daha uzun süre daha fazla zorlamak için daha fazla enerji vermesidir.
  •  Vücut yağının azaltılmasına yardımcı olur.
 Yağ yakma konusunda ciddiyseniz, SARM’ler ve ilgili SARM modelleri yüksek yağ yakma konusunda size yardımcı olacaktır.  Bu ürünler vücudun enerji için yağ hücrelerini parçalamasına izin verir.  Bu nedenle vücut adeta açlık modunda çalışır ve bu nedenle vücut yağ yüzdesinde ciddi bir azalma olur.
  •  Kemik yapınızı güçlendirin ve daha esnek bir iskelet yapısı oluşturmayı kolaylaştırın.
 Kemik yoğunluğundaki azalma, kolayca deforme olan ve kırılmaya eğilimli düşük dirençli bir kemik yapısı ile ilişkilidir.  Sarmlar, periosteumdaki (periosteum veya kemik zarı, kemiğin büyümesini sağlayan zar olarak da adlandırılır) kemik oluşumunu artırarak kemik mineral yoğunluğunu artırarak buna karşı koyar.  SARM’lerin çalışmasının bir başka yolu da trabeküler ve endokortikal kemik dönüşümünü azaltarak daha yoğun, sağlam bir kemik yapısı oluşturmaktır.
 Toksin olmadıkları için karaciğerinize zarar vermezler.
 Sarmıs, karaciğerinize zarar verebilen diğer oral tablet ürünlerinden farklı olarak sağlığınıza katkı sağlar.
  •  Saçlarınız için güvenli.
 Sarms ile saç dökülmesi, saç dökülmesi gibi sorunlar yaşamazsınız, saçlarınız yerinde kalırken kas yapınız birkaç adım önde olur.
 Öfke veya saldırganlık gibi androjenik yan etkilere neden olmazlar ve hipotalamik-hipofiz-testis ekseniniz üzerinde ciddi bir etkileri yoktur.
  •  Ağızdan kullanım.
 Daha fazla enjeksiyonun neden olduğu acıya son verin.  Daha da iyisi, oral dozlarda alınan ürünler lokal enfeksiyonları önemli ölçüde geciktirebilir.
 Bazı SARM grupları, örneğin  B. peptidler, testlerde saptanamaz.
 SARM gruplarının bazı modelleri bir laboratuvarda hiç bulunmaz.  Deneylerle belirlenemeyen bu durum profesyonel sporcuların kaçırmaması gereken bir fırsattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir