İlk steroid döngüsü nasıl olmalı?

 Steroid, yalnızca belirli hastalıklar için yapılan bir tür kimyasal ilaçtır.  Kesinlikle spor amaçlı kullanılmamalıdır.  Vücut, egzersiz yoluyla doğal olarak büyüyecek ve gelişecektir.  Steroidler hastalık için kullanılsa bile kişiye zarar verir.  Spor amaçlı kullanmak, herhangi bir rahatsızlığımız yokken vücuda enjekte etmek fayda yerine aşırı derecede zarar verir.  Steroid döngüsü, sporcular tarafından tercih edilen birkaç kimyasal ilacın bir kombinasyonundan oluşur.

 Steroid hasarı nedir?

 Remedilerden kaynaklanan en basit hasar bile kesinlikle tehlikelidir.  Kişinin psikolojisini bozmaktan kısırlığa kadar giden bir süreçtir.
 Kısaca belirtmek gerekirse;
 Yüz sivilceleri, sırtta iltihaplı sivilceler, aşırı kıllanma, ses kalınlaşması, aşırı sinirlilikle antisosyal yaşam, prostat, testis küçülmesi, ereksiyon sorunları, libido azalması, kısırlık, kanser, jinekomasti gibi diğer birçok hastalık.
 Yazdıklarıma rağmen döngüye girmeye kararlıysanız, eczanelerde steroid yerine satılan ve içinde ne olduğu belli olmayan bazı ilaçlardan bahsetmek isterim.  Bu ilaçları kullanmadan önce mutlaka bir sağlık profesyoneli (doktor, eczacı, sağlık meslek mensubu vb.) ile görüşün ve fikir alın.

 Eczanelerde satılan steroidler ve hormonlar

 1) Pirimobolan (Rimabolan) 100 mg
 2) Anadrol 50mg
 3) Sastanon 250 mg
 Bunlar güvenebileceğiniz ürünlerdir (steroidler ve hormonlar) ve içerikleri kesinlikle doğrudur.  Hacim tedavisi olarak kullanabilirsiniz.  Anabolik steroid oldukları için anabolik bir etkiye sahiptirler, yani kas geliştirme.  (protein sentezi artar) Ayrıca yukarıdaki zarara sahiptir.

 Eczane steroid yığını

 ilk hafta;
 100mg Rimabolan 250mg Sastanon
 İkinci hafta;
 100mg Rimabolan 250mg Sastanon
 üçüncü hafta;
 100 mg Rimbolan 250 mg Sustanon 1 tablet Anapol
 Dördüncü hafta;
 200 mg Rimabolan 250 mg Sastanon 1 tablet Anapolan
 beşinci hafta;
 200 mg Rimabolan 250 mg Sastanon 1 tablet Anapolan
 altıncı hafta;
 200 mg Rimabolan 250 mg Sustanon 1 tablet Anapol
 yedinci hafta;
 100 mg Rimabolan 250 mg Sustanon 1 tablet Anapol
 sekizinci hafta;
 100 mg rimabolan 250 mg sustanon yarım tablet.  Anapol
 dokuzuncu hafta;
 100 mg rimabolan 250 mg sustanon yarım tablet.  Anapol

 hacim kürü

 Bu, yukarıda belirtilen hacim döngüsü olduğundan ve anabolik steroidler vücuttaki fazla proteini tuttuğundan, ayrıca protein ağırlıklı beslenmeniz gerekir.  Antrenman öncesi ve sonrası beslenmenize dikkat etmeli ve aynı zamanda kaliteli protein tüketmelisiniz.  Ayrıca steroid kürü yapılırken daha dikkatli olunması gerekmektedir.  Vücudumuzun protein ihtiyacını karşılayamamak gelişimimizi kesinlikle olumsuz etkileyecektir.  Yanında tüketmeniz gereken besinler şu şekildedir.
 Her gün için;  Her halükarda 300 gr kırmızı et, 200 gr tavuk eti (tavuk yerine balık da kullanabilirsiniz) ve bakliyat tüketmelisiniz.  Etli esmer pirinç yiyebilirsiniz (arada bulgur pilavı)

 steroid tedavisi sonrası

 Mutlaka devedikeni suyu, enginar yaprağı tabletleri veya tabii ki su kullanmalısınız.  Döngünüz bittikten sonra, ilk haftadan sonraki ikinci hafta, kutu bitene kadar günde bir Proviron.  Ve transponderden Tribulus teretris (demir devedikeni) bitkisi veya kapsülü.
 NOT: PTC, yeni başlayanlar için kolay ve zararsız bir tedavi olduğu için basit tutulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir