Enjekte steroid markaları

Birçok çalışma, uzun süreli ve yavaş kilo verme programlarının, kaybedilen kiloları geri alma olasılığının düşük olduğunu göstermiştir.  Öte yandan, bu tür programlar finansal olarak daha ucuzdur ve finansal olarak zamana yayılma eğilimindedir.
Unutma!  Sağlıklı ve kalıcı kilo kaybı, ancak açıkça tanımlanmış bir hedefle ve iyi kilo yönetimini öğrenmekle mümkündür.  Kilo verme tedavisinin ilk hedefi, mümkünse göbek deliğinizden başlayarak, başlangıç ​​kilonuzun yüzde 10’unu kaybetmektir.  Bu aşamanın sonunda gerekliyse ve hala hevesliyseniz, daha fazla kilo vermek için yeni bir program oluşturulmalıdır.  Başka bir deyişle, vücut ağırlığınızın yüzde 10’unu kaybetmek, uygulanabilecek en sağlıklı birinci aşama kilo yönetimi programıdır.

Kalori kısıtlaması var mı?

 Vücut kitle indeksi 27-35, haftada 0,5-1 kg olan ve fazla kilolu veya obezite sorunu olan kişiler için günde yaklaşık 300-500 kalorilik bir diyet kısıtlaması uygulanmalıdır.  ve altı ayda ortalama yüzde 10 kayıp sağlayabilir.
Fazla kilolu ve vücut kitle indeksi 35’in üzerinde olanlar için günlük kalori kaybını 500 ile 1000 kalori arasında tutmak, kilo kaybını haftada yarım kilodan bir kiloya çıkarabilir ve yüzde 10’a ulaşabilir.  altı aydan az ve daha fazla garanti ile.
Altı ayda yüzde 10 kilo vermek istiyorsanız, bu haftada ortalama 0,5-1 kg demektir.  sen senin mülkünsün  Günlük kalori kaybınız 500-100 kalori arasında olmalıdır.  Bu kayıpların bir kısmı öğünlerinizi azaltarak ve daha az kalori alarak, diğerleri ise daha sık ve yoğun egzersiz yaparak ve kalori yakarak sağlanmalıdır.
Çok ve hızlı kaybetmek hiç bu kadar faydalı olmamıştı.  Altı ay sonra, aynı stratejiyi izleseniz bile kilo kaybında önemli bir azalma olur.  Kilo kaybınızın sürekli ve kesintisiz olmasını istiyorsanız, fiziksel aktiviteniz ve kalori kısıtlamanız ile oluşturduğunuz enerji kayıplarını hesaplamalısınız.  Daha fazla kilo vermek için daha fazla kalori almanız veya daha fazla egzersiz yapmanız gerekir.

Kilo vermek, onu korumaktan daha önemlidir

İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonraki adım mevcut kilonuzu korumaktır.  Aslında, bu aşama uzun vadede en zor kısımdır.  Ne yazık ki, kilo verenlerin yüzde 80’i kaybedilen kiloyu koruyamıyor ve enjekte edilebilir steroid markaları önceki veya daha fazla kilolarını geri alamıyor.  Bunun temel nedeni kilo yönetimi kavramını yeterince öğrenememektir.

 İşte 10 altın kural

doğru alışveriş yap

Hafta sonu için alışverişe çıkacaksanız, yemek planlarınızı önceden hazırlayın ve yemek planınızla işe koyulun.  Egzersiz yaparken, bazı sağlıklı yiyecekleri önceden hazırlayın, örneğin:  B. Ara öğün olarak taze ve kuru meyve ve meyveli yoğurt.

 Aldıklarını ikiye böl

Öncelikle ana öğünlerinizi ikiye bölün.  Zamanla ne kadar kilo verdiğinizi göreceksiniz ve bu egzersize sonsuza kadar devam edeceksiniz.  Bu nedenle, çok büyük porsiyonlar yemek yerine, aldığınız yiyecekleri çeşitlendirmekten ve daha geniş bir enjektabl steroid markalarından yarım porsiyon yiyerek midenizi tok hissetmekten mutlu olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir