Eklem Ağrısını Gidermek İçin Deca Kullanmak

Nandrolone deca, tendonları ve bağ dokularını güçlendirmek ve hasar gördüklerinde iyileşmelerine yardımcı olmak için atletler, sporcular ve eklem sorunları yaşayanlar tarafından uzun yıllardır kullanılmaktadır.  Nandrolone deca vücuda emildiğinde eklemlerdeki eklem sıvısını artırır.
Eklemlerin serbestçe hareket etmesini sağlayan kaygan bir sıvıdır.  Bu sıvının fazlalığını veya eksikliğini gidermek, eklemlerin sürtünmeden ve yıpranmadan rahat hareket etmesini sağladığı için eklem sağlığı için çok önemlidir.
 Eklem kireçlenmesi, eklem ağrıları, yaralanmaya bağlı ağrılar için Nandrolone Deca kullanıldığında ağrıların 2. haftadan itibaren kaybolduğu gözlemlenmiştir.  Eklem ağrılarını kesinlikle ortadan kaldırır.
 Eklem ağrılarını ağrı kesiciler gibi örtmez, direkt olarak eklemdeki sorunu ortadan kaldırır ve ağrıyı kalıcı olarak giderir.
 Nandrolone deca da güçlüdür ve kas kütlesi oluşturmada büyük bir etkiye sahiptir, egzersiz yapmasanız bile yine de küçük bir kas kazanımı bekleyebilirsiniz.
Nandrolone Deca’nın elbette yan etkileri var, kendinizi bu yan etkilerden korumak ve önlem almak mantıklı, Nandrolone Deca da östrojeni artırıyor, bu yüzden Deca kullanırken testosteron eklemenizi tavsiye ederim.
 Nandrolone Deca kullanımı bittikten sonra Pregnyl ve Nolvadex ile pct yapmanızı tavsiye ederim, detaylı kullanım bilgisi için iletişim bölümünden yardımcı olabiliriz.
 Eklem ağrısı tedavisi için örnek kür;
 10 hafta
 Haftalık 200 mg nandrolone deca
 Haftada 250 mg testosteron enanthate
 Piyasada farklı ticari isimler altında bulunur, hepsi aynı üründür.  (Nandrolone Deca, Deca Durabolin, Deca, Nandrolone, Nandrolone Decanoate)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir