Uzun süreli streoid etkilerine sebep olan faktörler1

TECRÜBE ETMEK

 Her kürde olduğu gibi uzun kürler için de tecrübe gerekir çünkü uzun kürler için doğru yönlendirme varsa minimum tecrübeye rağmen kendinizi ve gelişiminizi keşfetmek için çok zamanınız olur. Kürler, Kür kendini tanımadan biter, çünkü Adem 12 bir haftadır iyileşiyor.  4 haftaya kadar test kafasında dolaşır.  İşe yaradı mı acaba 6,7,8 hafta kalıyor birşeyler olacak kür hemen bitiyor pct panik 3 ay sonra yeni kür kafası zaten pct den 1 ay sonra çarpıyor tüm sistem orda o yüzden arayalım Yazdığım tüm nitelikleri taşıması şartıyla uzunca bir süre kısaltacağım.

 LİDER / KİŞİSEL EĞİTMEN / ÖĞRETMEN

 her zaman ne deriz  ”BULBÜL GÜLE KARGA ATIK YAPAR” Ama sektör öyle bir sektör ki Balkanlar’da 3 kişinin podyuma çıktığı yarışın galibi kendisini öğretmen ve bugüne kadar beş para etmez kişisel tecrübesiyle ortaya çıkmış bir adam olarak tanımlıyor kendisini. kendine öğretmen diyor, yağ oranını düşürüyor ve karın kaslarına özgürlük veriyor.Adam kendine öğretmen diyor.  Kısacası kimse “YOĞURDUM EKşİ” demez.  Bu nedenle önce kendimizin “Koç, Psikoterapist, Beslenme Uzmanı ve Sağlayıcısı” olacağız ama rehberimizi doğru seçmeliyiz çünkü bu zaman alacak arkadaşlar.
 Kısacası kurşun ilaçları sağladığınız bu yolda size eşlik eden kişidir.  Bu bölüm size nelere dikkat etmeniz gerektiğini söyler.

 DOĞRU ÜRÜN

 Evet, en hassas kısımlardan biri, her şey yolunda giderken bile tüm süreci iyileştiren veya bozan doğru veya yanlış ilaç seçimidir.  Aşağıdaki başlıkta bu konuyu kapsamlı bir şekilde ele aldım, oraya bakmanızda fayda var.
 NE KULLANILACAĞINA KARAR VERİN VE İLKELERİ GÖZDEN GEÇİRİN.
 Çoğumuz bilgisizliğimizden ya da heyecandan çabuk tüketme isteğimizden dolayı ne kullanacağımıza karar veremeyiz ya da söylenenlere çok çabuk sadık kaldığımıza inanırız.  Ama hormon sektöründe çok riskli vücudunuzu, kendinizi, iç benliğinizi ve genetiğinizi anlamalı ve bilmeli, sonra ne yapmak istediğinize karar vermeli ve doğru ürünlerle işe başlamalısınız.  Bugün 1g Deca olan ve anormal derecede pozitif bir cinsel yaşamı olan bir portföyüm var.Ayrıca cinsel açıdan acı olan 200mg Deca olan bir portföyüm var.  Örneğin, jinekomasti olmadığım için uzun yıllardır ağzıma Nolvadex veya Arimidex koyduğumu bilmiyorum ama ilk spa deneyimimde meme uçlarım 4.5 haftada misket gibiydi.  Bütün bunları neden anlatıyorum, kendini bilmek nasıl bir şey?  Ne hakkında?  Tüm bu süreç, nasıl kullanılacağını bilmekten geçer.  Kısa döngülerde anlamak zor olsa da, uzun döngülerde giriş, gelişme ve kapanış aşamalarında doğrularımız ve yanlışlarımızla hepsine uyum sağlayabiliriz.
 O yüzden uzun tedavilere girmektense süreci ve kendimizi iyi analiz edip işin içine girmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum.

 BESLENME

 Diyet en az steroidler kadar önemlidir ve en çok hatanın yapıldığı kısım burasıdır, o yüzden aşağıdaki linke bıraktığım konuyu baştan sona okumanızda fayda var.  Birçok sporcunun makro ve mikro takıntılı olduğunu görüyorum.Çok ciddi bir girişim olmadıkça bu kısa süre tam size göre, örn.  Örneğin bir yarışma ya da onun gibi bir şey, sabah 6 yumurta ve gün ortasında 200 gr esmer pirinç çünkü bunlar hem pazarlama stratejisi hem de (yarışma gibi süreçlerde) doğru uygulanması gereken değerlerdir.  Aksi takdirde sporcu başlangıçta gaza baslar ama 1 ay sonra 6 yumurta ve 200 gr pirinç yeter deyip spordan soğur bu yüzden atletlerin çoğu yapılmamış veya orta riskli konularda bilgilendirilmeli ve yapmamalıdırlar. aşırıya kaçmak, ayrıntılarda boğulmasına izin verdi.  Ah çok profosyonel bir süreç yaşayacaksınız o zaman tabi ki dikkat edin biliyorum ayaküstü aşkla yanıp tutuştuğum için 1 yıl meyve şekeri bile almadım.  Ama dediğim gibi kendimizi ve amacımızı iyi analiz etmeli ve beslenme sürecini iyi organize etmeliyiz.

 MCT / Cure’deki değerleri kontrol etme süreci

 Bu, uzun steroid kürlerinin en önemli kısımlarından biridir.  D Vitamini, Çinko, C Vitamini vb. Ama zamanla o ekstra koruma veya destek ürünlerini almayı ya da geciktiren ya da günleri geciktiren ürünleri almayı bırakırlar.  inkar etmeyin biz bu yollardan geçtik aynı hataları yaptık ama neden bunları yazıyorum siz yeni sporcular bu hataları yapmayın veya bu hatayı yapacaksanız yazıları aklınızda tutun ve devam edin otokontrol ile sağlıklı bir şekilde işleyin.
 Uzun döngüler ayrıca test puanlarınıza da bağlıdır.
  •  C VİTAMİNİ
  •  ÇİNKO
  •  D VİTAMİNİ
  •  KALSİYUM VE MAGNEZYUM
  •  NAC600
  •  Omega 3

SIKINTILAR

  •  ARJİN
 Ek takviyeler kapınızın önünde olmalı ve tur rehberinizin koordinasyonu ile kullanımınıza sunulmalıdır.
 Vücut kütlesi ve ağırlığındaki değişiklikler
 Başta amatörler olmak üzere tüm sporcuların en sık yaptığı hatalardan biri sürekli kendilerini tartmak, sürekli fotoğraf çekmek, sürekli ölçmeye çalışmak örneğin;  B.Kol,bacak,omuz vs.Arkadaşlar bunu özellikle uzun döngülerde kesinlikle önermiyorum sabaha kadar ayna karşısında poz verirken en çok sizi gören sizlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir