Ostarine (mk 2866) sık sorulan sorular

 Ostarin (MK 2866) nedir?

 Ostarine, en popüler ve yaygın olarak kullanılan sarmlardan biridir.  Steroidlerin aksine çok az (hatta hiç olmayan) yan etkisi vardır ve yağ yakımını, kilo verme dönemlerini ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olan güçlü bir kas geliştirme takviyesi olduğu klinik olarak kanıtlanmış bir üründür.

 Ostarine (MK 2866) nasıl çalışır?

 Ostarin, steroidlere benzer şekilde çalışır.  Kaslarınızdaki ve dokularınızdaki androjen reseptörlerine seçici olarak bağlanır ve organlarınızdaki reseptörlerden kaçınır, bu nedenle steroidlere kıyasla çok az yan etkisi vardır.  (hatta değil)

 Ostarine’den hangi konularda yararlanabilirsiniz?

 Ostarine, vücuttaki androjen reseptörlerine bağlanmada özellikle pazı, triseps, göğüs, bacak ve sırt kaslarınızı hedefler ve anında etki ilişkisine sahiptir.  Klinik çalışmalara göre, günde 25 mg orta doz Ostarine, kas kütlenizi hızla artırabilir, yağ yakabilir ve genel gücünüzü artırabilir.

31

 Hedeflerinize bağlı olarak, Ostarine takviyeleri, karıştırıp eşleştirebileceğiniz paketler halinde gelir.  Kilo vermek istiyorsanız, Cardarine veya Stenabolic (SR9009) ile birlikte almanız iyi bir fikir olacaktır.  Hacim olarak bir kombinasyon istiyorsanız LGD 4033 veya RAD 140 kullanmanızı tavsiye edebilirim.

 Uygun Ostarin dozu nedir?

 Ostarine için önerilen doz 10 mg ile 30 mg (toplu) arasındadır, ancak vücudunuzdan ve atletik geçmişinizden emin değilseniz, daha küçük miktarlarla başlayabilirsiniz.

 Ostarine Half Life nedir?

 Ostarine’in yarı ömrü 24 saattir, yani MK2866’nın %50’si bir gün sonra sisteminizden ayrılacaktır.  Bu nedenle dozunuzu 24 saatte bir almanızı tavsiye ederim.  Ostarine’in vücudunuzu tamamen terk etmesi yaklaşık bir hafta sürer.

 Ostarine kansere neden olabilir mi?

 Mümkün değil.  True Ostarine’in kanserle hiçbir ilişkisi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir