Clenbuterol Satış

Clenbuterol Satışı

Clenbuterol ilacı dünya çapında birçok sporcunun bildiği ve uyguladığı ilaçlardan birisidir. Steroid, Denopil ve Clenbuterol ürünleri spora başlayan herkesin en az bir kere duyduğu ilaç isimleridir. Günümüzde Clenbuterol ürününe ulaşmak kolaydır. Yasaklı maddeler listeleri arasında yer alan Clenbuterol ürününü kişiler özellikle hızlı kas gelişimi ve yağ yakmak için kullanmaktadır. Clenbuterol satışı genel olarak gayri resmi siteler üzerinden yapılmaktadır. Kişiler bu ürünü kullanırken mutlaka bilinçli olmalı ve buna göre hareket etmelidir. Kişilerin elinde bulundurduğu ilacın birçok yan etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin ekstra dikkat etmesi gerekmektedir. Kişiler bu ürünle yağ yakma işlemlerini yapabilir ve aynı zamanda kaslarını tutabilir. Bu ürünü kullanırken kas kaybı yaşamaz. Aksine bu ürün kas gelişimini destekler. Ürünün bu özelliği nedeniyle birçok kişi tarafından Steroid ürünüyle karıştırılabiliyor. Clenbuterol yağ yakma işlemlerini vücut ısısını yükselterek yapar. Kişiler bu ürünü aldıktan sonra metabolizması uyarılır ve vücut sıcaklığı artar. Vücut sıcaklığının artmasıyla birlikte kişiler yağ yakma işlemlerine hızla başlamış olur. Özellikle bu ürün için birçok örnek kullanım yöntemi bulunur. Kişiler kendilerine göre olan en uygun kullanım yöntemini seçebilir. Özellikle bu ürünü ilk kez kullanmaya başlayan kişilere piramitleme yöntemi önerilir. Bu yöntemle birlikte dozaj yavaşça arttırılır.

Günümüzde bu yağ yakıcı ürünü kullanan insanların sayısı her geçen gün daha da fazla artmaktadır. Ancak insanlar bu ürünü araştırmaya Clenbuterol satışı konusundan başlamaktadır. Ancak biz sizlere bu ürün hakkında gerekli bilgileri de sunacağız.

Clenbuterol Yağları Nasıl Yakar?

Pek çok yağ yakıcı termojenik duyarlılık üzerinden aktivite gösterir ve insan metabolizmasını yağları yakmaya sevk etmek suretiyle hızlandırarak ısıtmakta, bu ısınmaya ek olarak ısınan vücuttaki kalori açığa çıkışı da katlanmaktadır.

Clenbuterol bizi ne kadar ısıtır ve bu ısı artışı ile yağların erimesi arasındaki bağlantı nedir?

Bu sorunun cevabı çok az ama etkin olarak ifade edilebilir. Clenbuterol bir termojenik bir yağ yakıcı olmaktadır. Yani vücudun ısısını arttırarak zayıflamasına, durduk yerde fazladan enerji açığa çıkarmasına yol açmaktadır. Clen’in bedende arttırdığı derece 1-2 dereceyi aşamazken, bu sıcaklık artışının metabolizmanın yağ rezervlerini harcama hızını bunun misliyle arttırması ile sonuçlanmaktadır.

Çünkü insan vücudu artan ısıya göre doğru orantılı olarak metabolizma hızını da arttırmak ile birlikte bu artış bir nevi deprem ölçeği birimi olan rihter ölçeğini andırabilmektedir. Nasıl ki 6 büyüklüğündeki  bir deprem ancak ağaçları titretmekle yetinirken, 7 buçuk şiddeti tüm bir şehri yıkıma uğratmaktaysa, aynı şekilde yalnızca bir derecelik devamlı bir vücut sıcaklığı artışı insan metabolizmasının yağ yakım hızlarını amansız bir ölçüde arttırmaktadır ve 1 derecelik sıcaklık yükselişinin tesiri yapılan araştırmalara göre; %15 mertebesinde metabolizma hızlanmasına da tekabül etmektedir. Bu oranların yüksek olması ve yağ yakımlarının da hızlı olması nedeniyle Clenbuterol satışı yaygın bir şekilde yapılmaktadır.

1.3 gibi minimal ısıl farklar da yine 2 aylık bir clenbuterol kürünün geceli gündüzlü uykuda ya da ayakta olsun her anına sirayet etmesi sayesinde %15’lik yağ yakım oranını %25’lere kadar arttırmaktaki kalori ölçeğine vurulduğunda 24 saatlik bir zaman diliminde bir hayli fark yaratmakta ve kayda değer kilo kayıpları sağlamaktadırlar.

Ortalama bir erkeğin günlük yaktığı kalori miktarının 2000 kalori olduğunu göz önüne alındığında yalnızca %25’lik metabolizma hızı artışının günde hiçbir şey yapmadan  500 kalori fazladan yandığı anlamına gelmektedir.

Kişinin clenbuterol’e spor ve diyet gibi zayıflama metotlarını da eşlik ettirmesi durumunda ise çok kısa sürelerde yüksek miktarlarda yağ yakımı ve clenbuterol’ün kas koruyucu nüfuzu sayesinde de kas kayıplarını önleyerek saf yağ yakımları elde edilebilmektedir. Bu yüzden sıkça tercih edilmektedir. Günümüzde Clenbuterol satış her geçen gün artmaktadır.

Clenbuterol Kas Yapar Mı?

Clenbuterol’ün kas yapıcı bir molekül olduğu iddia edilemezdir. Ancak kas yıkımını durduran niteliklere sahip olduğu da bilinmektedir. Bu demek oluyor ki clenbuterol ile kaslarınız hacim kazanmasa da rejim esnasında, diyet boyunca clenbuterol yağlarınız ile beraber kaslarınızın da erimesine mani olmaktadır. Zaten clenbuterol’ün vücut gelişimciler tarafından bunca benimsenmesinin asıl sebebi de bu ilginç özelliği olmaktadır. Hiçbir bodybuilder onca emekle kazandığı protein yığınlarının, diyet ve definasyon esnasında yağlarla birlikte erimesini istemez.  İşte bu noktada da clenbuterol bu sporcuların sığınağı konumuna yükselmektedir. Clenbuterol kas yapmasa da hem zayıflamak hem de kas kaybetmemenin diğer adı olmaktadır.

Clenbuterol Kullanımı

Clenbuterol ilacı ilk başlarda astım hastaları için kullanılan bir ilaçtı. Tıbbi alanda kullanılan bir ilaç olmasına karşın günümüzde sporcular tarafından kullanılabilen bir ilaç haline gelmiştir. Tıbbi alanlardan sonra yağ yakma işlemlerini desteklemesi ve antrenmanlarda dayanıklılığını arttırması kanıtlandığında birçok kişi tarafından bu ürün kullanılabilmektedir. Bu ürün tek başına kullanıldığında dahi gözle görülür etkileri görmek mümkündür. Yağ yakma işlemlerinde etkili işlem yapması birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Ayrıca kas gelişimine olumsuz etki göstermeden stabil oranda tutarak kişilerin bu alanda daha iyiye gitmesini sağlamaktadır. Clenbuterol kullanımını yapabilmek için kişilerin gayri resmi satıcılar üzerinden işlem yapması yeterlidir. Clenbuterol satış hizmetini veren birçok yer bulunmaktadır. Kişiler isterlerse bu tarz yerlerden Clenbuterol kullanımı için ürün siparişi verebilir. Bu konuda ürün kullanılırken erkeklere ve kadınlara göre ideal kullanım miktarı mevcuttur. Buna göre erkekler için en fazla 140mg Clenbuterol önerilir. Kadınların kullanımı için 80 ile 100Mg arası ideal olarak söylenebilir. Kişilerin buna uygun olarak hareket etmesi gerekir.

Clenbuterol Dozajı

Bir clenbuterol dozajı kişiden kişiye göre oldukça dramatik biçimlerde değişebilir ve vücut yağ yakıcı etkileri açısından bu ilaca adapte olduğu için genellikle kullanım ilerledikçe bir clenbuterol dozajı mutlaka arttırılmalıdır.

Çoğunluk için bir standart olan clenbuterol dozajına ve maksimum bir emniyet seviyesine sahip olmakla beraber, artışın uygulanma şekli uygulanan döngü planının türüne bağlı olarak değişebilmektedirler.

Hem kadın hem de erkekler yağ kaybı için bu bronkodilatatör ile güvenle ve etkili bir şekilde destek olabilmektedir ve ikisi içinde tartışabilir, böylece sizler için yeterli clenbuterol dozajını bulabilirsiniz.

Clenbuterol Örnek Kullanım

Başlangıçta Clenbuterol Dozajı:

Deneyimlerinize bakılmaksızın başlangıç noktası olan uzun süre çalışan usta ve ilk kullanıcı, herkes için aynı kalmaktadır. Bu beta2 stimülatörü ile desteklenen erkekler, çoğu kadın günde 20 mcg’de iyi hizmet verirken, mükemmel clenbuterol başlama dozu olarak günde 40 mcg bulacaktır. Her iki seviyede nispeten düşüktür ve oldukça hafif olmaktadır. Ancak ilk etaplarda çok fazla bir şey almaz ve daha fazla aşırısı kalır.

Maksimum Clenbuterol Dozajı:

Bu doğadaki pek çok şeyde olduğu gibi, eğer güvenlik önlemi alınıyor ise, tutmamız gereken maksimum bir clenbuterol dozajı vardır. Birçok erkek için maksimum clenbuterol dozu günde 140 mcg olacak, ancak kadınlarda ise günde 100 mcg olacak şekilde duyurmuşlardır. Kadınlar 100 mcg işaretini aşabilir ve 140 mcg’ye kadar çıkabilir ancak bu nadiren gereklidir ve biraz sert olabilmektedir. Günde 140 mcg üzerinde olan kişiler olası kalp hipertrofisine karşı kendilerini açmaya başlarlar. Bu ventriküllerin genişlemesine işaret eder ve bu kalpte çok fazla stres ve zorlama yaratmaktadır. Ayrıca günde 200 mcg’yi aşanlar çok ciddi ve yüksek bir risk taşırlar. Bu yüzden böyle dozajlardan kaçınmanız kesinlikle önemlidir.

Dozajların Arttırılması:

Olası yöntemlerden en yaygın ve en etkili olanı 2 hafta/2 hafta kapalı ve sürekli artımlı bir kullanım olacaktır. 2 hafta açık 2 hafta kapanma yöntemi için, clenbuterol dozajı düşük başlamaktadır ve ilk istenen maksimum dozu biten ilk iki haftada çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Gelecek 2 haftalık dönem başladıktan sonra dozaj, son kez bıraktığı yere başlayacak ve toplam kullanım süresi boyunca bu noktada kalacaktır. Sürekli artımlı kullanım için clenbuterol dozajları düşük başlar ve 20 mcg’lik artışlarla artar.

Bu ürünleri kullanırken dozajları ayarlamada sorunlar yaşarsanız da Clenbuterol satış yapan yerlerden gerekli bilgiler ve talimatlar almanızda mümkün olmaktadır.

Clenbuterol Yan Etkileri

Clenbuterol ilk kullanılmaya başlandığında kişilerde uyku bozukluğu problemleri görülebilir. Önemsenmeyen bu yan etkiler daha sonra kendisini farklı belirtilere bırakabilir. Bu belirtiler arasında kusma ve denge kaybı gibi belirtiler yer alır. Kişilerin bu yan etkileri fark etmesiyle birlikte ürüne karşı olan bilinci daha çok artabilir. Özellikle ürünle antrenman sırasında kas kasılmaları başlayabilir. Aşırı ve yanlış kullanım nedeniyle tansiyon ve kalp sorunları meydana gelebilir. Kişilerin kalbinde ritim bozukluğu ve göğüs boşluğunda ağrı meydana gelebilir. Bunun yanı sıra diğer yan etkiler şu şekilde sıralanabilir;

  • Baş ağrısı
  • Aşırı terleme
  • Paranoya
  • Anksiyete
  • Kalp çarpıntısı
  • Ellerde titreme
  • Kramp

Özellikle bu tarz yan etkiler insanlar tarafından pek önemsenmiyor. Yan etkilerin önemsenmemesi bazı durumlarda daha tehlikeli sonuçlara yol açabilmektedir. Özellikle Clenbuterol satış işlemlerine kolay erişimin olması kişilerin bu ürüne daha bilinçsiz yaklaşmasına neden olmaktadır. Özellikle kronik bir rahatsızlığın bulunmasına rağmen alınan ilaçlar kişilerin daha kötü duruma gitmesine neden olabiliyor. Bu tarz ürünlerden genellikle profesyonel ve ileri seviyede yer alan sporcular yararlanır. Dolayısıyla ürüne karşı olan bilinç bir hayli yüksek seyreder. İleri seviyede yer alan sporcuların gerçekten gelişebilmeleri için bu tarz ilaçlara ihtiyacı olabilir. Ancak ilk etapta başlayan kişilerin bu ilaçlar hakkında bilgi sahibi ve bilinçli olması şarttır. Gerçekten gelişebilmek için bu tarz ürünler tercih edilebilir. Özellikle kendisini tatmin edemeyen ve gelişim gösteremeyen kişiler Clenbuterol ilacına yönelir.