Clenbuterol Fiyat

Clenbuterol Fiyatı

Günümüzde pek çok insan Clenbuterol Fiyatı hakkında araştırmalar yapsa da biz sizlere öncelikle clenbuterol hakkında bilgiler verelim.

Clenbuterol 20. Yüzyılın ortalarında astım hastalarına şifa kapısı sağlamak amaçlarıyla geliştirilmiş astımsavar bir molekülken, zaman içerisinde clenbuterol tabletlerinin sporcuların yağ yakmalarını, sporcu olmayan kilolu insanların da zayıflamasını sağladığının anlaşılmasıyla clenbuterol’ün bu yağ yakıcı özelliği  onu bodybuilding camiasında gözde bir yağ yakıcı ajan haline getirmiştir. Bu sebeplere pek çok insan clenbuterol hakkında arayış içerisine girmişlerdir. İnsanlar en fazla da Clenbuterol fiyatı hakkında merak içindelerdir.

Unutmayın ki clenbuterol bir steroid değildir. Clenbuterol termojenik bir yağ yakıcı olmaktadır.

Termojenik yağ yakıcı olarak namını salan clenbuterol, vücuttaki ısıyı belli ölçülerde arttırarak, zayıflamak isteyen herkesin metabolizmasını hızlandırmış, kısa süreler içinde kayda değer güzel sonuçlara ulaşmalarını, kilo vermelerini, kaslarını görünür kılmalarını ve fitleşmelerini bu termojenik (ısı bazlı) özelliğiyle sağlamıştır.

Bodybuilding camiasında leblebi çekirdek gibi yutulan clenbuterol tabletleri, zaman içerisinde sporun her dalında yer edinmiş ve pek çok müsabakada sporcuları ideal kilolara çekmek için tüm koçların ve antrenörlerin göz bebeği halini almıştır.

Clenbuterol Nedir?

Spor antrenmanlarında gerekli olan enerjinin sağlanabilmesi için bu ürün tercih edilebilir. Clenbuterol bir yağ yakıcı ilaçtır. Bu ilacı kullanan kişilerin uygun dozajda kullanım yapması gerekmektedir. Günümüzde bu ürüne ulaşmak oldukça basittir. Yalnızca internet siteleri üzerinden Clenbuterol fiyatı araştırması yaparak bu ürünü satın alabilirsiniz. Clenbuterol ürünüyle birlikte kişiler gözle görülür bir değişim yaşayabilir. Özellikle çok kısa süre içerisinde kaslara sahip olmak isteniyorsa ve yağ yakmak isteniyorsa bu ürün tercih edilebilir. Kişiler bu ürünü tercih ettikten sonra mutlaka kendini bilmesi ve gerekli kontrolleri yapması gerekmektedir. Son yıllarda pek çok spor yarışmaları için bu ilaç yasaklı maddeler arasında yer almıştır. Bu nedenle sporcuların bu konuda bilgi sahibi olarak hareket etmesi gerekiyor. Ürünün yanlış kullanımı nedeniyle kişiler kendilerine büyük zararlar verebilir. Ancak bilinçli ve bilgi sahibi olarak sorumlulukları üzerinize alarak kullanabilirsiniz. Ürünün getirdiği riskleri bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz sizin için daha iyi bir adım olabilir.

Clenbuterol Zararları

Clenbuterol ürününü yanlış kullanarak ciddi zararlara yol açabilirsiniz. Bu nedenle özellikle genç yaşta olan kişilerin bu konuda bilgi sahibi olması gerekmektedir. İnternet üzerinden Clenbuterol fiyatı kısmına bakara bu ürünü temin edebilirsiniz. Ürünün kolay temin edilebiliyor oluşu kullanıcıları büyük risklere sokabilir. Bu nedenle bu konuda bilinçli olmak gerekiyor. Özellikle bu ürünü ilk tüketen kişilerde yan etkiler daha hafif şekilde ortaya çıkar. Çıkan yan etkiler terleme ve uyku bozukluğu gibi etkilerle kendisini gösterebilir. Ancak kişiler bu durumun üstesinden gelebileceğini düşünür veya hiç hissetmez. Bunun gibi masum yan etkilerin yanı sıra yanlış ve bilinçsiz kullanım sonucunda yaşamı riske edecek sonuçlarla karşı karşıya kalmak mümkündür.

 • Kalp kasları dahil birçok kas grubunun kasılmasına neden olabilir.
 • Kan dolaşımına etki ettiği için tansiyon sorunlarını beraberinde getirebilir.
 • Kalp çarpıntısı gibi belirtiler gösterebilir.
 • Baş ağrısı
 • Denge Kaybı
 • Kusma
 • Vertigo
 • Migren
 • Psikolojik olarak olumsuz etkilenmenize neden olabilir. Buna bağlı olarak kişilerde depresyona yatkınlık veya kaygı bozukluğu gibi durumlar oluşabilir.

Clenbuterol ürünü özellikle diğer yan etkilerin yanı sıra kalbe getirdiği zararlı işlemleri ön plana çıkar. Kişiler bu ürünün kullanımı sonucunda çok ciddi sebeplerle ve kalp krizi gibi sonuçlarla karşı karşıya gelebilir.

Peki Clenbuterol’ü Sadece Sporcular Mı Kullanır?

Tabi ki de hayır. Clenbuterol herkes tarafından kullanılabilir. Bodybuilding yağ yakımına verdiği özen ve ihtimam, tabiatıyla sıradan insanların, halktan bireylerin ve bilhassa zayıflamak isteyen kadınların da aradığı yağ yakıcı bir formülü gün yüzüne çıkarmış, spor yapan yapmayan herkesin clenbuterol’ü zayıflamak için kullanmasının önünü açmıştır.

Vücut gelişimcileri aslen bir tür astım ilacı olan clenbuterol’ün bu gizemli yağ yakıcı özelliğini keşfederek dünyaya güçlü bir zayıflama ajanını hediye etmişlerdir.

Clenbuterol Fiyat açısından da dünyanın pek çok yerinde yaygın olarak kullanılan  bronkodilatatördür. Yani nefes açıcı bir ilaç olmaktadır. Bu ilaç çoğunlukla 20 mcg’lik tabletlerde hazırlanmaktadır. Ancak bunun yanı sıra şurup ve enjekte edilebilir formda da bulunmaktadır.

Clenbuterol sempatomimetik olarak bilinen geniş bir uyuşturucu grubuna ait olmaktadır. Bu ilaçlar, sempatik sinir sistemini büyük oranda adrenoseptörlerin dağılımının aracılık ettiği çok çeşitli şekillerde etkilemektedir.

Ancak zayıflama konusunda büyük fayda sağlayan bu ürünler insanlarda da merak konusu haline gelmiştir. Clenbuterol fiyat araştırması yaptıktan sonra insanlar bu ürün ile ne kadar zayıflayabileceklerini sorgulamaya başlamışlardır.

Clenbuterol Etkileri

Clenbuterol ürünü bilindiği üzere ciddi bir şekilde yağ yakmayı hızlandırır. Her ne kadar Denopil kadar olmasa da kişilere istediğini verebilecek düzeyde bir ilaçtır. Bu ürünü kullanırken kişilerin bilinçli bir şekilde hareket etmesi önem kazanır. Clenbuterol fiyatları veya ürünün satışına kolay erişim olduğu için herkesin bilgi sahibi olması gerekir. Ürünün insanlara ilk etapta sağladığı en önemli durum yağ yakmadır. Ayrıca kişilerde görülen en önemli değişikliklerden birisi kas gelişimini desteklemesidir. Yap yakma işlemlerini hızlı bir şekilde yapabildiği gibi kaslara olumsuz etki göstermez. Bu anlamda kişilerin istediği ilaçtır. Hatta bazı kişiler tarafından Steroid ilacıyla karıştırılabilmektedir. Hali hazırda yer alan kaslara olumsuz etki göstermez ve onları korur. Bu ürüne ulaşan kişiler yaş fark etmeden bilgili olması şarttır. Çok genç yaşlarda antrenmanlara başlayan kişilerin bu ürün için dikkat etmesi gerekmektedir. Bu sayede birçok kişi istediği verimi daha sağlıklı bir şekilde elde edebilir. Özellikle kronik sağlık sorunu olan kişilerin bu ürün hakkında daha bilinçli olması ve davranması gerekir.

Clenbuterol İle Ne Kadar Zayıflarım?

Bu soruya tatmin edici yanıtlar vermek mümkün olsa da rakamlar vermek, bünyelere göre değişen metabolik ve genetik farklılıklar sebebi ile doğru değildir.

Ancak genel gözlemler ve denekler üzerinde uygulanan clenbuterol kürleri ve kullanıcı yorumlarına bakarsak bu zayıflama miktarını belli bir aralık dahilinde ifade etmek mümkün olacaktır. Clenbuterol kullanan sıradan bir insan 2 aylık clenbuterol kürü süresince, kas kayıplarına uğramadan 8 ile 15 kilogram arasında bir yağ yakımı elde edebilmektedir.

Bir ay içerisinde 14 kilo zayıflayan aşırı rakamlara örnek teşkil eden bireylere şahit olunsa da clenbuterol’ün yağ yakımı ortalamaları; ayda 5 kilogram net yağ yakımı mertebesindedir ki bu ölçeklerde bir saf yağ yakımı clenbuterol’ü: “dnp” gibi güçlü ancak zararı da gücü ölçüsünde çok olan yağ yakıcıların ve “cla” gibi adı var kendisi yok, işlevsiz ve etkisiz yağ yakıcılarının yanında rakipsiz kılmaktadır.

Ancak insanlar hala clenbuterol fiyatları hakkında devasa bir araştırmaya girmiş bulunmaktadır. İnsanlar bu ürünleri buldukları anda almaktadırlar. Günümüzde bu ürün oldukça yaygın bir şekilde satılmaktadır. Ancak sizlerde bu yağ yakıcı ürünlere sahip olacaksanız dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz.

Clenbuterol Dozajı

Clenbuterol ürününe ulaşmak isteyen kişiler bu konuda internet üzerinden araştırma yapabilir. Fiyat konusunda araştırma yapmak için Clenbuterol fiyatları şeklinde aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Clenbuterol ürününe sahip olan kişiler özellikle dozaj konusunda dikkatli olmaları gerekmektedir. Dozajlamalar kişilerin vücut ağırlığına bağlı olarak değişebilir. Özellikle erkeklerin en fazla 140mg tablet almaları uygun görülür. Bu konuda sınırlamaların iyi bilinmesi gerekmektedir. Özellikle kadınları 100mg dozajını geçmemesi gerekiyor. Bu ürünü özellikle atletler günde 5 tablet olarak alabiliyor. Ancak bu durum değişkenlik gösterebilir. Bu ürünü kullanmaya başlayan kişiler piramit seçeneğini uygulamaya koyabilir. Özellikle ilkten bir tablet şeklinde başlanarak arttırılarak devam edilebilir. Bu konuda maksimum dozaja ulaşana dek düzenli olarak arttırma işlemleri yapılabilir. Kişiler kendilerine göre bir kullanım şeması oluşturabilir. Özellikle bu ürün 8 ile 10 hafta arasında kullanmak iyi olabilir.

Clenbuterol Nasıl Kullanılır?

Clenbuterol aşağıda belirtildiği gibi piramit sistemler ile tablet adetlerini haftadan haftaya artırarak ve eksilterek kullanıldığında maksimum verim ile beraber en güvenli yağ yakımını da sağlamaktadır.

Clenbuterol Kullanım Şeması:

En etkili kullanım şekli: (Aşağıdaki kür 40 mcg’lik doz için ayarlanmıştır.)

1.Hafta: 1 tablet clenbuterol, 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise 1 öğlen

 1. Hafta: 2 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise 1 sabah 1 öğlen
 2. Hafta: 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler ise 1 sabah 1 öğlen 1 tablette akşam 5-6 civarlarında
 3. Hafta: 2 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise 1 sabah 1 öğlen
 4. Hafta: Off
 5. Hafta: 1.5 tablet clenbuterol, yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise yarım sabah 1 öğlen
 6. Hafta: 1.5 tablet clenbuterol, yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise yarım sabah 1 öğlen
 7. Hafta: 2 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler ise 1 sabah 1 öğlen
 8. Hafta: 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler ise 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 civarlarında

Clenbuterol kullanım şeması bu şekilde olmaktadır.

Clenbuterol’ün sıcaklık yükselmesi altında çalıştığını düşünmekteyiz. Sıcaklık normale döndükten sonra, clenbuterol artık termojenik bir etki göstermemektedir. Bu noktada artan dozaj çok etkili olmaz ve etkili bir şekilde tekrar kullanılmadan önce en az birkaç hafta ara verilmelidir.

Son zamanlarda yaygınlaşan bu ürün yağ yakımı ve güç artışları konusunda oldukça etkili olmaktadır. Yağ yakımı bakımından pek çok insan bu ürünü tercih etmektedir. Bunların yanı sıra oldukça hesaplı fiyatları da bulunmaktadır. Clenbuterol fiyatları ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak diğer ürünlere nispeten daha hesaplı ve uygun olmaktadır. Sizlerde yağ yakımı için bir ürün arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki clenbuterol bir steroid değildir.