Boldenone, Boldebolin, Equipoise nedir?

Boldenone undecylenate piyasada Boldenon, Boldever, Boldebolin, Boldebal, Boldoject, Veboldex, Equipoise, Ganabol, Ultragain gibi farklı isimler altında bulunmaktadır.
 Boldenone’nin kimyasına kağıt üzerinde bakarsanız, temelde Danabol’un enjekte edilebilir formuna benzer, ancak büyük bir fark vardır.  Danabol 17aa oral bir steroiddir ve sadece 8 saatlik bir yarı ömre sahiptir.  Boldenone 17aa’dan yoksundur ancak çok uzun bir ester zinciri olan undesilenat ile bağlıdır.  Boldenone’un yarı ömrü 14 gündür.
 Boldenone, muazzam kas kütlesi veren ve iştahı artıran bir ilaçtır.  Hem hacim verme hem de diyet dönemlerinde kullanılabilir ancak Boldenone kullanım süresi çok önemlidir.  Etkisi 4. haftadan itibaren görülebilir, somut sonuç almak için en az 6 hafta kullanmak gerekir.  12 haftadan sonra boldenone ile kocaman kaslara sahip olabilirsiniz.
 Boldenone Kullanımı ve Dozu;
 Equipoise olarak da bilinen Boldenone, vücut geliştiriciler ve atletler tarafından dayanıklılığı artırmak, kas kütlesini artırmak ve kırmızı kan hücrelerini artırmak için kullanılır.  Boldenone hakkında bilmeniz gereken tek şey, yavaş ama kaliteli kas kütlesi oluşturmasıdır.
 Son yıllarda, güç kaldırıcılar ve vücut geliştiriciler, en ideal steroid olarak deca-durabolin yerine boldenone’u tercih etmeye başladılar.  Bunun nedeni boldenone ile çok daha az yan etki ile çok daha kaliteli kas ve güç kazanımlarıdır.  Ayrıca boldenon vücuttaki kan dolaşımını kolaylaştırır ve kaslara daha fazla kan sağlar.
 Erkekler için;  Haftada 400-600 mg ideal miktardır, ancak karaciğer koruyucularınız dolu olduğu sürece 1000 mg’a kadar artırılabilir.
 Kadınlar için;  Haftada 50-100 mg yeterlidir.
 boldenone’nin yan etkileri;
 Yan etkileri açısından en zararsız ve etkili ilaçtır ancak her steroid gibi akne, ses kalınlaşması, ciltte yağlanma gibi etkiler gözlenebilmektedir.
 İştah açma işlevi yan etki olarak değerlendirilebilir ancak bu etki herkeste görülmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir