Andarine’nin faydaları nelerdir?

Andarine (S4)’ün birçok büyük faydası var ve muhtemelen sizi en çok ilgilendiren de bu.
 Andarin faydaları şunları içerir:
  •  artan kas kütlesi
  •  Yağ kaybı / yağ yakma
  •  Daha Hızlı Kurutma (Tanım)
  •  Vücudun yenilenme sürecini hızlandırmak
  •  Ciddi performans artışı

 Andarine’nin yan etkileri nelerdir?

 Andarine hakkında pek çok araştırma yapıldı, ancak LGD 4033 veya Ostarine gibi diğer sarmlar kadar değil.  Şimdiye kadar yapılan araştırmalar, onu kullanan insanlardan gelen geri bildirimlerle ilgili kanıtlardan iki yan etki gözlemledi.

 Ölçek.  Baskı

 Görme bozukluğu (ancak bazılarının sandığı gibi kalıcı görme bozukluğuna yol açmadığını belirtmek isterim.)
 Andarine, diğer herhangi bir SARM gibi, doğal testosteron üretiminizi bastırır.
 Onları bastırdığını bilmek önemlidir, onları kapatmaz.
 Doğal testosteron üretiminiz kürden birkaç hafta sonra (ilacı bıraktıktan sonra) normale dönecektir.  Genel olarak S4, Ostarine’den daha baskılayıcıdır ancak LGD 4033 veya RAD140 gibi diğer SARM’lerden çok daha azdır.
 Sarmların orijinal ve kaliteli olmaları durumunda çok baskıcı olmadıklarını unutmayın.  Çoğu zaman üretim şirketleri, olması gerekenden çok daha rahatsız edici olan katmanlı SARM’ler satarlar, bu nedenle orijinal, saf ve kaliteli SARM’ler satın almanız önemlidir.
 Baskı nedeniyle PCT (Döngü Sonrası Terapi) yapmak söz konusu olduğunda, bilmeniz gereken en önemli şey şudur:
 Andarine ve hemen hemen tüm diğer SARM’ler PCT gerektirmez, vücudunuz doğal olarak iyileşir.

 Andarine Half Life nedir?

 Şimdiye kadar yapılan çalışmalardan ve sahip olduğum hisse senedi bilgilerinden Andarine’nin yarı ömrünün 8 saat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.  Bu, ürünün (Andarine) vücudumuzdaki seviyelerini optimum seviyelerde tutmak için, en iyi sonuçları almak için vücudumuza verdiğimiz dozajları ikiye veya üçe bölmemiz gerektiği anlamına gelir.
 Dozumuzu ikiye bölecek olursak ilkini sabah, ikincisini yatmadan önce almalıyız.  Dozumuzu daha da optimal üç porsiyon halinde alıyorsak, ilkini sabah, ikincisini öğlen ve sonuncusunu yatmadan önce almalıyız.

 Andarin dozu nedir?

 Önerilen Andarin dozu günde 50 mg’dır.  Bu dozaj, çoğu sporcu için en iyi sonuçları veriyor gibi görünüyor ve neredeyse hiçbir yan etkisi yok.  Dozunuzu yarıya indirmeyi ve sabah 25 mg ve akşam 25 mg almayı unutmayın.  Bunun nedeni, Andarine’nin yarı ömrünün yaklaşık 8 saat olmasıdır.
 Ayrıca, kullanım döngünüze 8-12 haftadan fazla bağlı kalmadığınızdan emin olun.
 Bunu akılda tutarak, işte iyi ve etkili bir Andarin döngüsü örneği:
 Bu döngü bir PCT bile gerektirmez.  Nedenini açıklayalım.

 Andarine PCT detayları nelerdir?

 Bu uygulama için kesinlikle PCT’ye (Post Cycle Therapy) ihtiyacınız yoktur.  Bunun nedeni, Andarine’in gerçekten o kadar baskılayıcı olmamasıdır, vücudunuz döngü bittikten birkaç hafta sonra doğal olarak kolayca iyileşir.  Bir PCT’ye ihtiyacınız olup olmadığını gerçekten söylemenin tek yolu, size testosteron seviyenizi söyleyecek olan bir kan testidir.  Andarine ile insanların %90 oranında PCT’ye ihtiyacı yoktur.
 Ne yazık ki, bazı şirketler düşük dozda Andarin kullanıyor ve diğer bileşenlerle karıştırılmış olarak satıyorlar.  Bu ürünler saf olsaydı, katkı maddelerinden neredeyse hiç baskı olmazdı.  Bu yüzden bu tür durumlarla karşılaşmamak için iyi ürünler almanız çok önemlidir.
 Nihayet!
 Sonuç olarak, Andarine harika bir SARM’dir.  Kas kütlesi artışı, yağ kaybı, güç kazanımı ve iyileşme sürelerinin kısalması açısından inanılmaz faydaları vardır.  Aynı zamanda yağ kaybetmek ve kas kazanmak isteyen tüm sporculara tavsiye ederim.  Normal doza ve döngü uzunluğuna (hafta) bağlı kaldığınız ve satın aldığınız Andarine orijinal ve yüksek kalitede olduğu sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir