Andarine (s4 sarmı) Değerlendirme: en etkili sarm

 S4 olarak da bilinen veya kod adı Gtx-007 olan Andarine’nin nihai kılavuzu ve incelemesidir.
 Özellikle Cardarine ile popülerlik kazanan bir SARM.
 Andarine hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bu kılavuzu çok faydalı bulacaksınız:

 Andarin nedir?

 S4 bir SARM – Seçici Androjen Reseptör Modülatörüdür.  Ostarine, temelde hepsinin aynı şeyi yapması bakımından LGD 4033 veya RAD140 gibi diğer SARM’lere çok benzer.  Ancak aralarındaki en büyük fark, ne kadar güçlü ve ne kadar baskıcı olduklarıdır.
 Çoğu insan Andarine’i hakimiyet ve güç açısından Ostarine ile LGD 4033 arasında bir yere yerleştirir.Tüm bu silahları denedikten sonra bunun oldukça doğru olduğunu düşüneceksiniz.  S4 kesinlikle Ostarine’den çok daha güçlü ve LGD 4033’ten daha zayıf. Andarine ile ilgili ilginç olan şey, birçok kişinin ürünün piyasadaki en etkili SARM olduğuna inanması.  Bunun nedeni, sıfıra yakın yan etkilere kıyasla çok güçlü/etkili olmasıdır.

31

 Andarin ve diğer sarmlar, steroidlere benzer şekilde çalışır.  Bununla birlikte, aralarındaki fark, steroidlerin tüm androjen reseptörlerine bağlanması, Sarms ise sadece seçici olarak androjen reseptörlerine bağlanmasıdır.  Andarine seçici olarak yalnızca kas dokusu ve kemikteki androjen reseptörlerine bağlandığından, kötü yan etkiler olmadan steroid benzeri faydalar elde ederiz.

 Andarine yasal mı?

 Şunu açıklığa kavuşturalım, Andarine, Avustralya dışında dünyanın her ülkesinde satın almak ve kullanmak için yasaldır.  Alırken ve kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız.  En azından henüz FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından onaylanmadığı için “araştırma kimyasalı” veya “insan tüketimi için değil” etiketleri altında satılmaktadır.

 Andarine’nin rekabetçi sporlardaki yeri

 WADA (Dünya Anti-Doping Ajansı), USADA (Amerika Birleşik Devletleri Anti-Doping Ajansı) ve ASADA (Avustralya Spor Anti-Doping Ajansı) tarafından yasaklanmış bir madde olarak listelenmiştir.  Ulusal derneğimizin yasaklı maddelerinden biridir.  Andarine, Olimpiyat Oyunları dahil hemen hemen tüm spor organizasyonları tarafından yasaklanmıştır ve bu nedenle profesyonel sporcular için yasaklanmıştır.  Andarine’nin profesyonel sporlardan men edilmesinin nedeni, kas kütlesi ve gücü açısından sunduğu bariz haksız avantajlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir