2017 İçin 5 En İyi Steroid Kürü

En İyi Steroid Kürleri Hakkında

İster steroid yaşamına yeni başlayanlar olun isterseniz deneyimli bir vücut geliştiricisi olun, amacınız en iyi steroid ürünleri kullanarak 2016’dan en iyi şekilde yararlanmaktır. Kısa steril talimatlar da dikkat etmeniz gereken ihtiyaç duyulan uyarı işaretleri ile beraber büyük steroid yığınlarının bir listesini bir araya getirmek. Elde etmek istediğiniz tesir – hacim arttırma, kesme, mukavemeti arttırma ya da seviyeniz kesinlikle iyi bileşiklerin yada daha yeni olanların bulunmuş olduğu steroid yığınının altında olmalıdır. 1 Aylık Steroid Kürü bu noktada önemlidir ve 1 Kür Steroid sporcular için gereklidir.

İlk olarak en mühim şey rejiminizi yeni tedavinize göre ayarlamak. Kas kazanmak ya da daha iyi bir duruma ulaşmak üzereyseniz diyetin ideal olduğundan emin olun. Rejim önemli bir rol oynadığından, buna dikkat etmemek yapı sürecinizi yavaşlatır ve steroidleri daha az etkili hale getirir. Ortalama olarak en yaygın Kas için Rejim bunlardan biridir. Güvenli kas yapmak için deneyin. 2 Aylık Steroid Kürü de deneyebilirsiniz. 3 Aylık Steroid Kürü daha etkili olacaktır. Sıkı ve tertipli olmak gerekir. Steroidler vücudunuzun kas becerilerini geliştirir. Tüm bu işi kendi başlarına yapmazlar. Güçlenmek için haftada minimum 3 kez 45 dakikalık bir seans ile spor salonunda çalışmanız gerekiyor. Egzersizi artırma ile ilgili bu ipuçları içindeki etkinlikleri kanıtlayan değişik teknikler tavsiyeler edilir.

Jinekomasti ve su toplama konusuna bakalım. Bunlar, anaboliklerin çoğunda en sık görülen etkilerinden bazılarıdır. Kısa zamanda farkına varmak, sorunları saptamak geç olmadan bu tarz şeyleri önlemenize destek sağlar. Nolvadex ya da Tamoksifen, jinom emareleri kaybolana kadar günde 20 mg’lık bir dozda kullanılmalıdır. Siklusun kullanımı 10 mg ile devam etmelidir. Clomid ve HCG’nin yukarıda belirtilen yan tesirleri, kas kaybını önlemek organik testosteron üretimini tekrardan denetim altında tutmak için bu döngünün kullanılması tavsiye edilir. Clomid’i almanın birçok yolunu bulacaksınız, bununla beraber, şu programı önerebiliriz: İlk haftada günlük 100 mg, ondan sonra ki 2 hafta süresince günlük 50 mg dozuna düşer. HCG’ye erişince, haftalık 3x2500iu’luk bir dozajda kullanımı önerilir. 4 Haftalık Steroid Kürü bu noktada önemlidir.

Birinci kas yapısı başlangıç ​​için: Deca + Testosterone Enanthate olarak geçer. Deca Durabolin (200-400mg)+Testosterone Enanthate (500mg) 8 haftalık periyotlarla uygulanır. Haftada 2 kez 200mg Deca + 250mg Testosterone Enanthate, aynı şırınga içerisine karıştırılır. Bu, steroid ile ilk deneyimleri olanlar için tavsiye edilen en yaygın steroid yığınıdır. Güvenli olduğu kadar etkili olan Deca ve Testosteron, toplu olarak destek sağlar. Bununla birlikte oldukça etkili bir şekilde yağ yakımı sağlar. İlk doz kullananlara daha düşük dozaj verilir. Kullanıcılar haftada 400mg Deca alırken takibi iyi sağlamalıdır.

Bazı aromatizasyonlar olabilir. Bu yüzden Nolvadex’i el altında tutun. Bisiklet sürdükten sonra Clomid’i 7-10 gün boyunca alın.

Kas yığını için muhteşem olan Dianabol ilavesi, Deca’ya kadar şaşırtıcı sonuçlar veren ve kontrollü şekilde başlanması için bir kickstarter görevi görür. Dianabol kullanımı haftanın bir günü hariç 6 hafta ile boyunca kullanılır. En iyisi, Dianabol’ın günlük dozunu, kısa kullanım süresinden dolayı 3 alana ayırmaktır. Etkinliğini arttırmak için, protein açısından zengin bir öğün öncesi yada sonrasında alın.

Dianabol’un neden olduğu su tutma durumunu azaltmak için günlük 10 mg Nolvadex yada Tamoksifen alınması gerekir. Ek olarak, PCT esnasında Clomid’i, önümüzdeki 2 hafta süresince de 10 günlük döngü içinde alın. 5 Haftalık Steroid Kürü de denenebilir. 6 Aylık Steroid Kürü, 6 Haftalık Steroid Kürü, 8 Haftalık Steroid Kürü gibi de çeşitlendirmemiz mümkündür.

Diğer kür: Testosteron + Trenbolon + Winstrol şeklindedir. Testosterone Propionate (100mg) + Trenbolone Acetate (75mg) + Winstrol (50mg günlük) 10 haftalık periyodlarla uygulanır. Haftada 3 kez yani pazartesi, çarşamba ve cuma şeklinde uygulanmalıdır. 2016 senesi için en olabilecek çevrimlerinden birisidir. Bilhassa rejiminize önem veriyorsanız, neticelere hayret edeceksiniz.

Gyno’yu denetim altında tutmak için günde 0.5 mg Arimidex’i almalısınız. Post-Döngüsü Terapisi, döngüyü bitirdikten sonra, 10 gün süresince günlük olarak alınan 500 gr HCG ile başlanmalıdır. Buna ek olarak 7 günlük periyot ile ilk 2 haftada bir 150 mg’lık bir doz almak ve 3. haftada 100 mg, 4. haftada 50 mg dozunu yavaş yavaş azaltmak için kromit kullanımı gereklidir.

Bir diğer kür direnme ve kesme döngüsü kontrollü süreç olarak geçer. Testosterone Enanthate 500mg + Winstrol 50mg / gün  – 10 hafta şeklinde ilerler.

Düzgün bir fiziğe ulaşmak ve genel gücü arttırmak için rahat fakat oldukça etkili bir döngü. Şüphesiz ki 2017’de, yarışmaya hazırlananlar için vücut geliştiricilerin ilk tercihlerinden birisi olmaya devam etmektedir. Winstrol rejim için bazı karaciğer temizleyiciliği etkisi olan gıdalara ilave edin. PCT’ye erişince, ilk 2 hafta süresinde 40 mg günlük Nolvadex alımı öneriliyor ve üçüncü haftada 20 mg alınıyor.

Beşinci bağımsız döngüde kontrol için düşük maliyetleri ve yan tesirleri denetimi olan ve 2016’da popüler kalmış olan eski moda steroid sikluslarıdır. Testosteron uzun sikluslar (8-12 hafta) için haftada 500mg şeklinde alınır. Dozajı hedeflerinize göre ayarlamanız gerekir, sadece bu miktarla devam etmek güvenli ve oldukça etkili olacaktır. Arimidex aromatizasyon kullanımı gereksimi duyulabilir ve Nolvadex PCT esnasında kullanılır. İlk 2 hafta süresince günlük 40 mg Nolvadex alımı tavsiye edilir ve üçüncü haftada 20mg olur.

Trenbolone, şaşırtıcı efektleri ile amaçları muhteşem olan bu olgu vücut geliştiricilerin çoğunun tercih etmiş olduğu ilk seçenektir. 6 haftalık bir döngüde haftada 300 mg’lık bir dozaj, düşük libido, artan agresyon ve zayıf uyku şeklinde gibi yan tesirlerinden uzak tutmak için güvenli olduğu düşünülmektedir. PCT, bu durumda bir zorunluluktur. Bu yüzden şunlara dikkat edin: 10 gün süresince 1000iu HCG, 20mg Nolvadex günlük (5 hafta) ve 50mg Clomid (3 hafta) başlıkları önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir