Trenbolone ve Çeşitleri Nedir?

piyasadaki isimler;  Trenbolin, Tritrene, Finajet, Finarex, Tren Deposu, Trenacet, Parabolan, Parabolin
 Trenbolone, çok yüksek anabolik ve androjenik etkiye sahip bir ilaçtır.  Trenbolone’un en büyük etkisi karaciğerdeki IGF-1 hormonunu arttırmasıdır, IGF-1 hormonu vücudumuzdaki kas kütlesini, tendonları, sinir sistemini ve eklemleri yenileyen ve güçlendiren bir hormondur.
 Trenbolone ayrıca kaslara daha fazla oksijen taşınmasını sağlayan, dayanıklılığı ve gücü artıran ve daha hızlı iyileşme sağlayan kırmızı kan hücrelerini artırır.  Trenbolone ayrıca vücutta kasları yok edici etkisi olan stres hormonunu baskılayarak kas yıkımını ve yağ depolanmasını da engeller.
 Trenbolone’un bir diğer özelliği de yediğimiz besinin %100 verimle kullanılmasını sağlamasıdır.  Günlük hayatta sıradan bir insan vücudu, yediği besinlerin sadece küçük bir kısmını verimli bir şekilde kullanır ve geri kalanını sindirim sisteminden atar.  Trenbolone kullanırken her bir besin değeri önemlidir ve her biri vücut tarafından dikkatlice emilir.
 – Trenbolone’un 3 farklı ester çeşidi vardır, ester vücutta salınma süresini belirler.
 Trenbolone Asetat
 parabol
 Trenbolone Enanthate
 trenbolon asetat;
 En kısa esteri olan Trenbolon’dur.  Tanım kürlerinde yağ yakmak, sert ve parçalı bir görünüm kazandırmak ve yağsız kas kütlesi eklemek için kullanılır.  Su tutmaz.
 Kısa esterlenmiş olduğundan 2 günde bir enjekte edilmelidir.  Haftada 200-400 mg arası yeterlidir.
 örnek birleştirildi;  Testosteron Propiyonat Masteron Trenbolon Asetat
 Parabol;
 Trenbolon asetattan daha uzun esterleşir, haftada 2-3 enjeksiyon yeterlidir.  Hem hacim hem de tanım döngülerinde çok etkilidir.  İlk kür için Trenbolone türevini önermesek de kullanmaya kararlı olan arkadaşlara tavsiye ederim Parabolone tercih ediyorlar, Trenbolone Acetate’den daha zararsız.
 Trenbolone Enanthate;
 En uzun ester Trenbolon’dur.  Haftada 1-2 enjeksiyon yeterlidir.  Volume ve bulk rejimlerinde kullanılır.  Sporcunun kilosuna göre haftada 200-600 mg arasında değişir.
 örnek birleştirildi;  Sustanon Boldenone Trenbolone Enanthate

 Trenbolon Kullanım Hususları;

 Tuz, yağ ve şekerden kaçının.
 Trenbolone’u Proviron veya mutlaka Testosteron ile birlikte tek başına kullanmayın.
 
Trenbolone Yan Etkileri;
 Herkes sivilce, saç büyümesi ve saç dökülmesinden muzdarip olabilir diye bir kural yoktur.
 Yüksek dozlarda terleme, uykusuzluk, huzursuzluk yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir