Synthol Nedir? Nasıl Çalışır?

Synthol belki de en çok konuşulan ürünlerden biridir, Chris Clark bir Alman mucit ve vücut geliştirmecidir.  Bu ürün ilk çıktığında çok ilgi gördü.  En ahlaki olarak tartışıldı.  Kas hacminde anlık hızlı artış sağlayan Synthol yapay bir gelişim sağlar.  Synthol güç artışı veya gerçek kas hacmi sağlamaz.  Tamamen suni bir üründür.  Ölçü, bir oyuncak ayının içini doldurup şişirmek gibidir.
 Synthol’de aktif ilaç yoktur, vücut tarafından tolere edilmeyen yağlı bir solüsyondur.

Nasıl çalışır?

 Synthol her kasa enjekte edilir ve uzun süre kasta kalarak kasın genel yapısını ve metabolizmasını bozar.  Tekrarlanan enjeksiyonlarla kas lifleri etraflarında bir tabaka oluşturarak hacim sağlamaya başlar.  Vücuda yabancı bir madde olduğu için tamamen zararlıdır.
 C8-c12 yağ asitlerinin (orta zincirli trigliseritler-mct) bir karışımını içerir.  Ayrıca lokal anestezi sırasında ağrıyı azaltan bir anestetik içerir.
 Şu anda piyasada 3-5 farklı üretilmiş sentez hücresi bulunmaktadır.
 Synthol büyük kas gruplarına enjeksiyon olarak kullanıldığında daha büyük deformasyonlar ve şekil bozuklukları meydana gelir.  Omuza, kola, belki baldıra ve bileğe uygulanabilir.
 Uygulanacak kasın merkezine enjekte edilir ve günlük olarak devam edilir.  Enjeksiyondan 10 gün sonra doz artırılır.  Bu şekilde ortalama 10’ar günlük periyotlarla ölçü istenilen düzeye gelene kadar doz arttırılarak enjeksiyona devam edilir.  Bir süre sonra kesilir veya haftada bir enjeksiyona düşürülür.  Enjeksiyon, kas büyüklüğü korunacağı sürece bu süre boyunca devam edecektir.
 Synthol çok zararlı bir maddedir, damar içine enjekte ederseniz ciddi sorun yaratır ve ölüme yol açabilir.  Synthol, kas dokusuna ve fibrillere yapışık halde kaldığında kastan uzaklaştırılacaksa bu çok ciddi bir problem oluşturur ve enfeksiyona yatkın bir ortam yaratır.
 Synthol balon görünümüne neden olur, kas kütlesi oluşturmaz, kullanmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir