Güvenilir Steroid Satış

Steroid Satış

Günümüzde özellikle birçok kişi tarafından Steroid kullanımı yapılmaktadır. Özellikle protein tozlarının ve gıda takviyelerinin yanında vücut geliştirmeyle ilgilenen kişiler için oldukça popüler bir üründür. Bu ürün özellikle 20 ile 30 yaş arasındaki kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kişiler bu ürünü bulmak için çeşitli internet siteleri üzerinden Steroid Satış yapan yerlerden sipariş verebilir.

Anabolik Steroidler

Anabolik Steroidler birçok sporcu tarafından bilinir. Özellikle birçok ürünün yanında alınan ve antrenmanlarda alınan bir üründür. Bu tür ürünler erkek cinsellik hormonunun insan yapımı maddeleridir. Anabolik kelimesinin anlamı büyüme olarak bilinir. Bu ürün sayesinde kişiler kas kütlesini arttırabilir ve güç artışı sayesinde performansını maksimum seviyeye çıkarabilir. Anabolik Steroidlerden bazıları;

 • Turinabol
 • Dianabol
 • Durabolin
 • Oxandrin
 • Anadrol
 • Windstrol

Olarak gösterilebilir.

Ek Takviyeler

Özellikle birçok sporcu kendisine bazı diyet takviyeleri ayarlayabiliyor. Ağızdan alınan ek takviyelerle birlikte birçok maddeler aynı anda alınabiliyor. Özellikle diyet takviyelerinde şu maddeleri görmek mümkündür.

 • Protein
 • Vitamin
 • Mineral
 • Bitkiler
 • Enzimler
 • Metabolitler

Gibi maddeleri içeren takviyeler alınabilmektedir. Bu konuda özellikle sporcular kendilerine diyet takviyesi almakta çekinmez. Diyet takviyeleri özel bir formda oluşabilir. Bu konuda tablet halinde veya toz halinde dahil alınabilir.

Anabolik Steroidlerin Kullanımı

Anabolik Steroidlerin kullanılmasıyla birlikte özellikle kemiklerin ve kasların uyarılması sağlanmış olur. Ayrıca kırmızı kan hücresinin artmasına neden olabilmektedir. Anabolik steroidler tıbbi alanda birçok sorun için kullanılmaktadır. Bu konuda steroidler şu sorunlara yönelik tedavilerde kullanılmaktadır.

 • Geç Ergenlik
 • Cinsel İşlev Bozukluğu
 • Kemik Erimesi
 • Anemi
 • Hormonal dengesizlikler

Gibi tedavilerde kullanılmaktadır. Günümüzde Anabolik Steroidler değişik bakış açılardan bakıldığında kötüye kullanıldığı görülebilmektedir. Bu konuda özellikle spor yapan kişiler vücut geliştirme için kas kütlesini arttırmak amacıyla anabolik steroid kullanımı yapabilmektedir. Kişiler Güvenilir Steroid Satış yapan yerlerden satın alarak aşırı ve bilinçsiz kullanımla birlikte yapıldığında kötüye kullanım olduğu görülebilmektedir.

Anabolik Steroidlerin Zararları

Anabolik steroidlerin birçok zararı bulunur. Bu zararlar;

 • Organ hasarları
 • İktidarsızlık
 • Meme Büyümesi
 • Aşırı akne ve sivilce oluşumu
 • Saç Dökülmesi
 • Yağlı Cilt Sorunları
 • Boyun uzamasına olumsuz etki
 • Testislerin küçülmesi
 • Sperm yoksunluğu
 • Sinirli ve agresif tavır
 • Depresyon
 • Yüksek tansiyon
 • Kolesterol
 • Steril olmayan ortamlarda enjekte edilmesiyle oluşan bakteriyel enfeksiyonlar

Ayrıca Anabolik Steroidlerin kullanılmasıyla birlikte kadınlarda daha farklı yan etkiler görülebilir. Kadınlarda oluşturduğu zararlar;

 • Adet düzensizliği
 • Aşırı vücut kılları oluşumu
 • Daha kalın ses

Gibi sorunlar görülebilir. Steroidlerin diğer zararlı yan etkileri arasında bağ ağrısı, mide bulantısı ve kuvvet kayıpları gibi durumlar görülebilir. Bu konuda kişilerde ayrıca tendon sakatlığı gibi durumlar görülebilir. Ayrıca karaciğer, böbrek ve kalp gibi organların olumsuz etkilendiği bilinmektedir.

Steroid Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle ihtiyacın olmadığı halde sadece takviye almış olmak doğru bir yöntem değildir. Bu konuda gün içerisinde tüketilen doğal gıdaların dahi yüksek miktarda alındığında kişilerde olumsuz yan etkilerinin oluşması görülebilir. Bu nedenle istenmeyen yan etkilere sahip olmamak için kişilerin yeterli miktarda alması gerekiyor. Daha sağlıklı olmak için kişilerin kendi egzersizlerine ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca olumlu ve mutlu beyin durumunu benimseyerek güne başlaması gerekiyor. Özellikle alkol ve sigara tüketen, düzensiz beslenme yapan ve dikkat etmeyen kişilerin Steroidlerden uzak durması gerekmektedir. Steroid almak isteyen kişiler bu konuda çeşitli gayri resmi yerler üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Yasal olarak herhangi bir kontrol sürecinden geçilmediği için ürünler tehlikeli olarak söylenebilir. Ancak bu konuda Güvenilir steroid satış işlemlerini yapan birçok yer bulunmaktadır.

Steroid Satışı

Özellikle Türkiye’de steroid kullanımı her geçen gün daha fazla çoğalmaktadır. Spor salonlarının içerisinde yer alan kişilerin oranı %80’i geçmektedir. Vücut geliştirmenin bu kadar popüler olmasıyla birlikte kişilerin bu konuda aldığı takviyeler sohbetler içinde sürekli olarak geçmektedir. Bazı siteler bu konuda güvenilir bir ürün sağlayarak kullanıcıların faydalanmasını sağlamaktadır. Steroid Satışı işlemlerini genellikle gayri resmi yerler yapar. Tıbbi tedavi amacıyla olmayan satın alımlar sakıncalı olarak görülmektedir.

Steroid Nasıl Kullanılır?

Günümüzde Steroid kullanımını yapabilmek için Steroid siparişi vermek gerekebiliyor. O nedenle kişilerde Steroid satışı yapan gayri resmi yerlerden bu ürünü temin edebilir ve kullanabilir. Steroid kullanan kişiler bu ürünü birçok formda kullanabilir. Steroidler ağızdan alınabileceği gibi aynı zamanda kas içerisine enjekte edilebilir. Ancak damar içerisine enjekte edilemez. Kişiler genellikle birçok farklı yöntemi kullanarak Steroid kullanımı yapmaktadır. Steroid ürünlerinin günümüzde çok fazla tehlikeli versiyonları bulunmaktadır. Bu konuda taklitleri ve sahtelerinin olduğu bilinmektedir. Bu nedenle dikkatli olunması gerekiyor. Steroidlerin günümüzde ester formları çıkarılmıştır. Bunun nedeni ürünlerin etki sürelerini arttırmak içindir. Esterin eklenmesiyle birlikte Steroidin suda çözünürlük oranı azalmaktadır. Oral olarak alınan Steroidler enjekte edilmesine kıyasla karaciğerde toksik etkisi yaratır. Ayrıca kişiler kullanım esnasında enjekte yöntemini kullanacaksa yeterince steril ortamda bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde enjeksiyonla birlikte bazı bakteri ve enfeksiyonların alınması kaçınılmaz olabilir.

Erkeklerde Jinekomasti Sorunu

Özellikle birçok erkekte Steroid kullanımıyla birlikte sıklıkla görülen bir durumdur. Erkeklerde kadınsı özellikler oluşturur. Steroidin en yıkıcı yan etkilerinden birisidir. Bunun nedeni kişilerin Steroid kullanımını bıraktıktan sonra dahi bu sorunla yaşamasıdır. Özellikle göğüs uçları sivrilerek çıkar. Bu nedenle erkeklerin bir anlamda korkulu rüyası olabilir. Steroid kullanımıyla birlikte kişilerde meme büyümesi görülür. Özellikle bunun tedavisinde tamoksifen adında bir ilaç kullanılır. Bu ilaç oldukça güçlüdür ve tedavi edicidir. Bu ilaç çok güçlüdür ve meme kanseri tedavilerinde dahi kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu sorunla karşılaşan insanların kendisine kanser tedavisinde kullanan bir ilacı alması gerekebilir.

Psikolojik Rahatsızlıklar

Steroid kullanımı nedeniyle kişilerde agresif tavırlar görülebilir. Özellikle ani ruhsal değişimler kişilerin günlük hayatta olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Steroid kullanımıyla birlikte kişilerde anksiyete gibi durumların görülmesi söz konusudur. Kaygı bozukluğuyla birlikte kişilerde depresyon gibi ciddi hastalıklar görülebilir. Özellikle Steroid kullanımıyla birlikte kişilerin hormonlarında düzensizlikler meydana geldiği için kendisini kötü hissedebilir. Kişilerin en durgun olduğu anlarda intihar eğiliminde dahi bulunabilir.

Kadınlarda Erkeklik Belirtileri

Özellikle Steroid kullanımı yapan kadınların sayısı erkeklere göre daha azdır. Kadınlar Steroid satış yapan yerlerden satın alma işlemini yaparak bu ürünü kullanabilir. Kadınlar Steroid kullanımıyla birlikte erkeklik belirtilerini kendisinde görebilir. Bu konuda kişilerde sivilce oluşumu veya vücutta erkeksi kıllanma gibi durumlar görebilir. Vücut içerisinde daha önce çıkmayan yerlerde dahi tüylenme ve kıllanma gibi durumların oluşması söz konusu olabilir. Kadınlarda görülen etkiler bir süre sonra kalıcı durumlara dahi dönüşebilir. Özellikle kadınlarda oluşan kaslar erkeksi bir görünüme sahip olabilir. Kadınlarda oluşan ses kalınlaşması ve sesin boğuk çıkması kadınları rahatsız edebilir. Ayrıca klitoris büyümesi ve daha birçok erkeksi belirtilerin oluşması gözlemlenebilir. Bu konuda kadınların vücutları erkeklere göre daha fazla tepki gösterir. Kadınlarda libido artışı nedeniyle daha sinirli ve agresif bir tavır içerisinde olunabilir. Özellikle hamilelik zamanlarında kullanılmasıyla birlikte kişilerin doğacak olan çocuklarında genetik anlamda bozukluklara neden olabilir. Bu nedenle dikkat edilmesi gerekiyor.

Büyüme Problemi

Bazı kişiler henüz gelişme çağını tamamlamadığı zamanlarda Steroid kullanarak olumsuz gelişmelere davetiye çıkarıyor. Özellikle henüz gelişmesi tamamlanmamış kişiler bu ürünü kullandığı zaman kemik büyümeleri olumsuz etkilenmektedir. Yüz hatlarının sivrileşmesi gibi durumlar görülebilir.